d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szerinted Kinek Kéne Elmenni? > Takarodj Topicok Nyomán
Prev113141516Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 11 2014 12:09pm
felig ures tema
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 12:11pm
Quote (xGurke @ Jun 11 2014 07:08pm)
arcom amikor dejv meg joshi is azt mondják egy emberről hogy full tard

https://lh4.googleusercontent.com/-uV5uAlxpBIk/UoYy5-C6sRI/AAAAAAAA0io/_B7qEqagra0/w500/AmazedBottleGlassesBigEyes.gif


hát de tényleg az
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 12:24pm
Quote (Saenchai @ Jun 11 2014 06:11pm)
hát de tényleg az


én már első héten megmondtam
tapasztalt vagyok a rákszűrésben
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2014 12:52pm
Quote (TuskesVanek @ 11 Jun 2014 19:00)
szánalmas vagy ember


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2014 12:53pm
Quote (Senee @ 11 Jun 2014 19:10)
03:46pm töl ez megy már lassan két órája

gyáladzó fiatal20éves wannabe bagázs
iszonyat szánalmas itt mindenki

igen, én is; csak én legalább elismeremés nem a nyálam verem


En sem a nyalam verem! :3

Quote (Flutter @ 11 Jun 2014 20:09)
felig ures tema


Ne legyel ilyen pesszimista! A topic felig teli!

This post was edited by Baleee on Jun 11 2014 12:54pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 11 2014 01:25pm
Jarabekg
Gondolkodas nelkul
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 11 2014 04:30pm
Quote (Rawen @ Jun 11 2014 06:41pm)
nem, kell ez a flamelés, hogy normális ember legyen belőlük, ha alapból azok lennének akkor nem kéne, így meg ha nem lesznek azok akkor nyugodtan eltakarodhatnak


pontosan, te gondolom nem tizenéves retardáltként érkeztél ide. neked már akkor is annyi eszed volt, hogy csuhajj

ja és erre a postomra is huppanj nyugodtan ;)

This post was edited by takii on Jun 11 2014 04:31pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2014 04:34pm
Quote (Vismajor @ Jun 11 2014 08:25pm)
Jarabekg
Gondolkodas nelkul


nevettem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 11 2014 04:36pm
Quote (takii @ 12 Jun 2014 00:30)
pontosan, te gondolom nem tizenéves retardáltként érkeztél ide. neked már akkor is annyi eszed volt, hogy csuhajj

ja és erre a postomra is huppanj nyugodtan ;)


ahogy nézem most pont te ugrottál erre a postjára
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 11 2014 04:42pm
nekem. nem is értem mit csinálok itt
Go Back To Magyar Topic List
Prev113141516Next
Add Reply New Topic New Poll