d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szakmai Gyakorlat > Tapasztalatok
Prev113141516Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 23 2014 08:25am
Quote (xGurke @ 23 Jun 2014 16:23)
Napi 8 ora, heti 40+ra mennyit lehet kerni szerinted gyakornokkent egy nagy cegnel?


Nagy cégnél hw fejlesztő ismerősök ~800/óra kezdővel lettek felvéve gyakornoknak. (megkérdezik mennyit akarsz, de mindenki ugyanannyival kezd) (mondjuk egyik sem 40 órás)
Kis cégeseknél 1200 is megvan óránként.

Csak ugye egy nagy neves hely jobban mutat az önéletrajzban, így mindenki ott próbálkozik először.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 23 2014 08:27am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 23 2014 08:26am
Quote (xGurke @ Jun 23 2014 03:23pm)
Napi 8 ora, heti 40+ra mennyit lehet kerni szerinted gyakornokkent egy nagy cegnel?


Szerintem gyakornokkent 1000-1200/ oranal tobbet ne kerj
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 23 2014 08:29am
ITT: mindenki fél milliót keres/fog keresni szénán kívül
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 08:29am
Quote (Ghostmasterq @ 23 Jun 2014 16:29)
ITT: mindenki fél milliót keres/fog keresni szénán kívül


miért ilyen igazságtalan a világ, a semmiért semmit ad :c
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 23 2014 08:31am
Quote (Rawen @ 23 Jun 2014 15:29)
miért ilyen igazságtalan a világ, a semmiért semmit ad :c


nekem még körül-belül se tudom, hogy mennyit fogok keresni, de elvileg én is elég sokat lol
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 08:33am
Quote (Ghostmasterq @ Jun 23 2014 02:29pm)
ITT: mindenki fél milliót keres/fog keresni szénán kívül


Be is baszna, ha annyit kapna mint a subrol barki (kiveve vis)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 08:37am
1-2 ev mulva johet a NA KI MENNYIT KERES topic
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 08:37am
Quote (xGurke @ 23 Jun 2014 16:37)
1-2 ev mulva johet a NA KI MENNYIT KERES topic


senee meg féltékenységében szétküldi a hr-eseknek a postokat
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 23 2014 08:38am
Quote (Ghostmasterq @ 23 Jun 2014 16:29)
ITT: mindenki fél milliót keres/fog keresni szénán kívül


Mondjuk az a helyzet, hogy szerintem havi nettó 300 alatt nevezhetjük kevésnek a fizetést, mert az alatt kurvára nem lehet normálisan élni.
Ott kezdődik a normális.
A magas meg jóval felette.

Az már egy más kérdés, hogy Mo-n az emberek túlnyomó többsége nyomorog kb.

Szerintem a minimumnak ott kellene lennie, hogy a számlák és az étel ne jelentsen gondot, és ne legyen gond a váratlan kiadás (elromlik a mosógép pl) és azért évi 1 hét balaton a családnak férjen bele. Kb itt kezdődik a normális élet legalja.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 23 2014 08:38am
Quote (xGurke @ Jun 23 2014 03:33pm)
Be is baszna, ha annyit kapna mint a subrol barki (kiveve vis)


Be is baszna ha nalam többet keresnel.
Go Back To Magyar Topic List
Prev113141516Next
Add Reply New Topic New Poll