d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1131415161739Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 19 2014 10:22am
Quote (Vismajor @ May 19 2014 04:40pm)
sourceot pls
1.11ben jött?
Patch 1.11, released August 13, 2005

fucker


:D owned
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 19 2014 11:19am
Quote (TuskesVanek @ May 19 2014 05:22pm)
:D owned


azt akartam hinni hogy még nem vagyok olyan öreg
de hát mégis
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 19 2014 11:23am
Ha már Torchnál tartunk, Raven Frost gyűrűt vennék max ha nem esik az első nap, mert anélkül (CBF nélkül) bajosan van meg ÜberMephi, vagy akármelyik (Duriel's Shell még esetleg vagy Death Setből a Sash, de ekkor csak 2 sor potion van), de az meg szokott esni, nem ritka gyűrű

The Cast:

GoreKnight9: Barb
SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Pala
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro

Team 2

ToldiSenior: Barb
Ghostmasterq: Sorc? (a Tal amu-ból gondolom)

A 2. csapatba még lehet jelentkezni :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2014 11:24am
valszeg szabin leszek jövöhéten
de nem fogom rátok, hülyékre költeni a szabadidőmet
:XD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 19 2014 11:26am
Quote (ToldiSenior @ May 19 2014 07:23pm)
Ha már Torchnál tartunk, Raven Frost gyűrűt vennék max ha nem esik az első nap, mert anélkül (CBF nélkül) bajosan van meg ÜberMephi, vagy akármelyik (Duriel's Shell még esetleg vagy Death Setből a Sash, de ekkor csak 2 sor potion van), de az meg szokott esni, nem ritka gyűrű

The Cast:

GoreKnight9: Barb
SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Pala
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro

Team 2

ToldiSenior: Barb
Ghostmasterq: Sorc? (a Tal amu-ból gondolom)

A 2. csapatba még lehet jelentkezni :)


Nem a cbf lesz a legnagyobb bajod mefivel, hanem hogy 1hitel a villamja)
Quote (Vismajor @ May 19 2014 05:40pm)
sourceot pls
1.11ben jött?
Patch 1.11, released August 13, 2005

fucker


Mer vagy nyomorek?

Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
May 19 2014 11:31am
úgy kedvet kaptam de pont nem fér bele
hf fijúk
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 19 2014 11:48am
Quote (Vismajor @ May 19 2014 05:40pm)
sourceot pls
1.11ben jött?
Patch 1.11, released August 13, 2005

fucker


az majdnem 9eve volt.
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
May 19 2014 03:56pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 May 2014 09:19)
nem akarok a barbar karakterrel lenni


ha tényleg nem akarsz barbárral lenni, én leszek szívesen és te legyél helyettem palával
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 19 2014 06:11pm
The Cast:

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro

Team 2

ToldiSenior: Barb
Ghostmasterq: Sorc? (a Tal amu-ból gondolom)

A 2. csapatba még lehet jelentkezni :)
Member
Posts: 3,262
Joined: Feb 6 2010
Gold: 0.00
May 19 2014 07:00pm
Én is mennék, igazából mindegy mivel, anno barbbal meg sorccal mentem, de nyitott vagyok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161739Next
Add Reply New Topic New Poll