Quote (Smat @ 6 Apr 2014 23:42)
Amikor azért kell elhagynod a hazádat mert szinte kirabolják a családodat, az priceless.
De majd amikor anyád viszi a fideszes szórólapokat 1-2 hónap múlva az aluljáróban mert hajléktalan lett akkor majd említsd meg neki hogy milyen jó hogy a fidesz nyert.
ok, köszi a tanácsot, látom szokás szerint képben vagy
Quote (Senee @ 6 Apr 2014 23:43)
elloptak 20 milliot wow
te kire szavaztál? mszp összefosás? az is priceless, tolvajokat tüntetsz ki a bizalmaddal
inb4 de azok kisebb tolvajok mint a másik tolvajok lólóló
tolvajnemzet csicskanemzet
te is csak a pénzt nyúlnád mert ugye neked is 200 ezer kevés, hogy jól érezd magad :XD
inb4 családdal, nagy kecóval értve 200k
de ha meg család nagykecó akkor már kell nagy autó is
500k is kevés
lopni kell ha meghalunk is, lopjunk hát, az angyalát
nem szavaztam az mszpre, de aki egy szinten kezeli az általuk végzett lopást azzal, ami most zajlik, az vagy elfogult, tájékozatlan, vagy fogyatékos.
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Apr 6 2014 04:54pm