d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Új Magyar Tt > Gratula
Prev11314151617Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 20 2014 12:18pm
Egyebkent Fezmin csillagaira is zsele vagyok.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 20 2014 12:18pm
Quote (rapiddani @ 20 Mar 2014 19:16)
hanem?


szerintem szimplán csak tényszerű
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 20 2014 12:20pm
orbból is egy 25 fgs van
csillagom csak lac2 miatt van

99 kariért adnék TT-t!
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 20 2014 12:20pm
Quote (Vismajor @ 20 Mar 2014 20:20)
orbból is egy 25 fgs van
csillagom csak lac2 miatt van

99 kariért adnék TT-t!


leszoptad lackettőt?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 20 2014 12:21pm
Quote (RRC @ Mar 20 2014 07:20pm)
leszoptad lackettőt?


úgyúgy, és ráadásul háromféle csillagom van
szóval asstomouthbanyomtuk
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 20 2014 12:23pm
Quote (Anarkin @ 20 Mar 2014 18:52)
valaki mindkettőért UGYE

de amúgy ez sose a kékzöld betűről szólt


Nem válaszoltál, mire gondolsz, érdekelne! :)

This post was edited by Fezmin on Mar 20 2014 12:24pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 20 2014 12:25pm
Quote (SummertimeClothes @ Mar 20 2014 07:09pm)
http://i.imgur.com/YDfJEpq.gif


:DDDD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 20 2014 12:26pm
Quote (Vismajor @ 20 Mar 2014 20:21)
úgyúgy, és ráadásul háromféle csillagom van
szóval asstomouthbanyomtuk


you never go ass to mouth
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 20 2014 12:26pm
Quote (Fezmin @ 20 Mar 2014 18:55)
mire gondolsz?


arra hogy semmin se változtat
előtte is meg utána is ugyanúgy közrejátszunk valahol (saját választás alapján), ahol a szabadidőnket töltjük -- ez mintegy jelzi hogy ebben a "forrásban" jóeséllyel nem csalódik az ember, ha felkeresi valami kéréssel/kérdéssel

az már teljesen más hogy ez is az elismerés egy formája
az is elismerés, hogy munkában hajtok és 2 órája felhívott a régi főnököm 1-2 évvel ezelőttigről, hogy csináljak önéletrajzot, mert kipofozná és ...
mindkettő generál bizonyos érzéseket ami jólesik, és én tényleg nem látom a különbséget

az ember választja hogy mit csinál, nem hiszem hogy pl. index cikkeken vergődni egész nap értelmesebb lenne -- pedig most ez a divat és biztos vagyok benne hogy legalább annyi energia benne van, de inkább több
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 20 2014 12:32pm
Quote (Anarkin @ 20 Mar 2014 19:26)
arra hogy semmin se változtat
előtte is meg utána is ugyanúgy közrejátszunk valahol (saját választás alapján), ahol a szabadidőnket töltjük -- ez mintegy jelzi hogy ebben a "forrásban" jóeséllyel nem csalódik az ember, ha felkeresi valami kéréssel/kérdéssel

az már teljesen más hogy ez is az elismerés egy formája
az is elismerés, hogy munkában hajtok és 2 órája felhívott a régi főnököm 1-2 évvel ezelőttigről, hogy csináljak önéletrajzot, mert kipofozná és ...
mindkettő generál bizonyos érzéseket ami jólesik, és én tényleg nem látom a különbséget

az ember választja hogy mit csinál, nem hiszem hogy pl. index cikkeken vergődni egész nap értelmesebb lenne -- pedig most ez a divat és biztos vagyok benne hogy legalább annyi energia benne van, de inkább több


ennyi, imo teljesen ugyan az mint az életben... és nagyon jól ki van találva ez a gépezet, mert ezek az elérhető eredmények tartja mozgásban az egészet, kellenek célok amibe lehet kapaszkodni és ennek eredménye képpen van élet pl a general help-ben, és van mittom én egy cégnél hónap dolgozója, az egyik idővel TT lesz mod, stb. a másik meg első eladó, góré, stb.

This post was edited by Fezmin on Mar 20 2014 12:37pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11314151617Next
Closed New Topic New Poll