Quote (Fezmin @ 20 Mar 2014 18:55)
mire gondolsz?
arra hogy semmin se változtat
előtte is meg utána is ugyanúgy közrejátszunk valahol (saját választás alapján), ahol a szabadidőnket töltjük -- ez mintegy jelzi hogy ebben a "forrásban" jóeséllyel nem csalódik az ember, ha felkeresi valami kéréssel/kérdéssel
az már teljesen más hogy ez is az elismerés egy formája
az is elismerés, hogy munkában hajtok és 2 órája felhívott a régi főnököm 1-2 évvel ezelőttigről, hogy csináljak önéletrajzot, mert kipofozná és ...
mindkettő generál bizonyos érzéseket ami jólesik, és én tényleg nem látom a különbséget
az ember választja hogy mit csinál, nem hiszem hogy pl. index cikkeken vergődni egész nap értelmesebb lenne -- pedig most ez a divat és biztos vagyok benne hogy legalább annyi energia benne van, de inkább több