Quote (Saenchai @ 2 Mar 2014 11:33)
szerintem az emberek nem is tudják, hogy mi folyik Ukrajnában
rendesen rosszul érzem magam amiatt, hogy mennyire buta emberekkel vagyok körülvéve
Minden nagy hírportálon vezető hír azért az elmúlt napokban, szóval szerintem elég sokan tudnak róla.
A múltkor valahogy a mandinerre keveredtem, és egy Ukrajnával kapcsolatos cikk alatt olyan kommentek voltak, hogy foglaljuk vissza kárpátalját, meg vonuljunk be a hadsereggel és hasonlók.. ugyan ez az echo tv-n, csak főműsoridőben.. szóval ja, benne van a jobboldali médiában is, csak nem úgy, ahogy kéne.