d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ukrajna > A Helyzet Fokozódik
Prev1131415161720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 2 2014 06:16am
Quote (Saenchai @ 2 Mar 2014 11:33)
szerintem az emberek nem is tudják, hogy mi folyik Ukrajnában
rendesen rosszul érzem magam amiatt, hogy mennyire buta emberekkel vagyok körülvéve


Minden nagy hírportálon vezető hír azért az elmúlt napokban, szóval szerintem elég sokan tudnak róla.
A múltkor valahogy a mandinerre keveredtem, és egy Ukrajnával kapcsolatos cikk alatt olyan kommentek voltak, hogy foglaljuk vissza kárpátalját, meg vonuljunk be a hadsereggel és hasonlók.. ugyan ez az echo tv-n, csak főműsoridőben.. szóval ja, benne van a jobboldali médiában is, csak nem úgy, ahogy kéne.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 2 2014 06:22am
En ma megyek tuntetni egyet az orosz nagykovetseg ele szerintem, ugy is mar reg voltam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 2 2014 06:25am
Quote (Saenchai @ Mar 1 2014 09:57pm)


reported

rendőrség felé is

ne is reménykedj, hogy munkát fogsz találni ebben az országban
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 2 2014 06:26am
Quote (Senee @ Mar 2 2014 02:25pm)
reported

rendőrség felé is

ne is reménykedj, hogy munkát fogsz találni ebben az országban


Szerintem nem ebben remenykedik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 2 2014 06:30am
Quote (putincykavodka @ Mar 2 2014 12:26pm)
Szerintem nem ebben remenykedik


ha nem ebben reménykedik akkor jó éhenhalást
jövőre bezárulnak a határok, se ki-se be, senyő
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 2 2014 06:35am
Quote (Senee @ Mar 2 2014 02:30pm)
ha nem ebben reménykedik akkor jó éhenhalást
jövőre bezárulnak a határok, se ki-se be, senyő


Miert is zarulnanak le a hatarok¿?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 2 2014 06:36am
Quote (tevetava @ Mar 2 2014 02:16pm)
Minden nagy hírportálon vezető hír azért az elmúlt napokban, szóval szerintem elég sokan tudnak róla.
A múltkor valahogy a mandinerre keveredtem, és egy Ukrajnával kapcsolatos cikk alatt olyan kommentek voltak, hogy foglaljuk vissza kárpátalját, meg vonuljunk be a hadsereggel és hasonlók.. ugyan ez az echo tv-n, csak főműsoridőben.. szóval ja, benne van a jobboldali médiában is, csak nem úgy, ahogy kéne.


implikálod, hogy Nagy József, 56 éves mosógépszerelő és hobbiszintű pálinkafőző tudja, hogyan kell fellépni a hvg-re
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 2 2014 06:37am
Quote (Saenchai @ 2 Mar 2014 14:36)
implikálod, hogy Nagy József, 56 éves mosógépszerelő és hobbiszintű pálinkafőző  tudja, hogyan kell fellépni a hvg-re


de kevesebb a rezsi, szóval biztos jó az a fidesz
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 2 2014 06:39am
Quote (Saenchai @ 2 Mar 2014 13:36)
implikálod, hogy Nagy József, 56 éves mosógépszerelő és hobbiszintű pálinkafőző  tudja, hogyan kell fellépni a hvg-re


nem olvasok nyomtatott sajtót, de csak benne kell lennie valahol :/
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 2 2014 06:42am
Quote (putincykavodka @ Mar 2 2014 12:35pm)
Miert is zarulnanak le a hatarok¿?


az első lépés már megtörtént
a gyerekek már nem mehetnek sehova

http://hir.ma/belfold/felnottek-tavozhatnak-kulfoldre-de-gyermeket-nem-lehet-kulfoldre-vinni-ha-kint-akarunk-elni-ahhoz-gyamhivatali-engedely-szukseges/
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161720Next
Add Reply New Topic New Poll