d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev11314151617237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 19 2014 09:32am
Quote (xGurke @ Jan 19 2014 04:29pm)
mondjuk hogy lmp-re annyira szavaznak itt, mint akik érvénytelen szavazatot fognak leadni, az is vicces
szerintem irl örülnének, ha annyi szavazatot kapnának, ahány érvénytelen lesz


miert, hogy lehet meg orulni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 19 2014 09:33am
Quote (Taszilo.^ @ 19 Jan 2014 16:32)
miert, hogy lehet meg orulni


gondolom arra gondolt, hogy az lmp orulne, ha a rendes szavazason annyi szavazatot kapna, mint ahanyan ervenytelen szavazatot fognak leadni iden.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 19 2014 09:33am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 19 2014 04:33pm)
gondolom arra gondolt, hogy az lmp orulne, ha a rendes szavazason annyi szavazatot kapna, mint ahanyan ervenytelen szavazatot fognak leadni iden.


szerintem a pinara gondolt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2014 09:51am
Quote (xGurke @ 19 Jan 2014 16:29)
mondjuk hogy lmp-re annyira szavaznak itt, mint akik érvénytelen szavazatot fognak leadni, az is vicces
szerintem irl örülnének, ha annyi szavazatot kapnának, ahány érvénytelen lesz


eléggé szomorú, hogy mekkora vicc lett az egész párt
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2014 10:02am
Quote (Taszilo.^ @ Jan 19 2014 03:33pm)
szerintem a pinara gondolt


vagy nem koncentráltam eléggé
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 19 2014 10:11am
amugy lmp lenne a legértelmesebb párt, nem véletlen hogy nincsenek pártolóik, mivel a nagyátlag magyarországon tájékozatlan, vagy csak szimplán hülye
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 19 2014 10:17am
Quote (Fezmin @ 19 Jan 2014 09:19)
[x] Fidesz 

De nem feltétlenül azért mert annyira pártolom őket, de szerintem azzal megint nem érünk el semmit, sőt talán ártunk is ( magunknak ) ha 4 évente váltás van és homlok egyenes más irányba kezd el menni egy-egy párt.  Így csak megy az  "oda-vissza, oda-vissza", közben nem történik semmi említésre méltó.


elégszer megbuktak már ezek a pártok... jöjjön az új!
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 19 2014 10:20am
Gyerünk Orbán
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 19 2014 10:21am
Quote (anyd @ Jan 19 2014 05:11pm)
amugy lmp lenne a legértelmesebb párt, nem véletlen hogy nincsenek pártolóik, mivel a nagyátlag magyarországon tájékozatlan, vagy csak szimplán hülye


és minden bizonnyal semmi köze nincs ahhoz, hogy gyakorlatilag szétverték magukat, és politikai hitelt vesztettek emiatt

szerintem egész jó volt 4 évvel ezelőtt a subon az lmp támogatottsága, de akik változást szeretnének, lehet szívsebben szavaznak még mindig az együttre, még akkor is ha közös listán indulnak az mszpvel.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 19 2014 10:21am
Quote (rapiddani @ Jan 19 2014 04:20pm)
Gyerünk Orbán


Hajrá
Go Back To Magyar Topic List
Prev11314151617237Next
Add Reply New Topic New Poll