Quote (anyd @ Jan 19 2014 05:11pm)
amugy lmp lenne a legértelmesebb párt, nem véletlen hogy nincsenek pártolóik, mivel a nagyátlag magyarországon tájékozatlan, vagy csak szimplán hülye
és minden bizonnyal semmi köze nincs ahhoz, hogy gyakorlatilag szétverték magukat, és politikai hitelt vesztettek emiatt
szerintem egész jó volt 4 évvel ezelőtt a subon az lmp támogatottsága, de akik változást szeretnének, lehet szívsebben szavaznak még mindig az együttre, még akkor is ha közös listán indulnak az mszpvel.