d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pikirt Humori Jari - Vismajor
Prev1131415161726Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 14 2014 07:59am
Quote (putincykavodka @ 14 Jan 2014 14:58)
19-19
Elegge owned
Vis noje mindenkinek jobban kene az az igazsag


esetleg küldhetnének fehérneműs képeket úgy jobban lehetne dönteni, habár viséről már láttam
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 14 2014 08:00am
Quote (putincykavodka @ Jan 14 2014 02:58pm)
19-19
Elegge owned
Vis noje mindenkinek jobban kene az az igazsag


akarhol mashol nyitnad ezt a pollt 90-10 nel nem kapnal sokkal elterobb eredenyt

itt csak sziplan utalnak engem az enberek :c
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 14 2014 08:02am
Quote (jarabekg @ 14 Jan 2014 16:00)
akarhol mashol nyitnad ezt a pollt 90-10 nel nem kapnal sokkal elterobb eredenyt

itt csak sziplan utalnak engem az enberek :c


mer máshol nem?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 14 2014 08:03am
Quote (sylke @ Jan 14 2014 03:02pm)
mer máshol nem?


hat, ott mondjuk ahol nem ismernek ott biztos nem

de egyebkent nem tudok kulonosebben taloimrol a nagy vilagban mashol :unsure:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 14 2014 08:04am
Quote (jarabekg @ 14 Jan 2014 16:03)
hat, ott mondjuk ahol nem ismernek ott biztos nem

de egyebkent nem tudok kulonosebben taloimrol a nagy vilagban mashol :unsure:


felröhögtem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 14 2014 08:05am
20-19
Gyozott az igazsag
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 14 2014 08:07am
Quote (jarabekg @ 14 Jan 2014 15:00)
akarhol mashol nyitnad ezt a pollt 90-10 nel nem kapnal sokkal elterobb eredenyt

itt csak sziplan utalnak engem az enberek :c


XDDDD
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Jan 14 2014 08:07am
Quote (jarabekg @ 14 Jan 2014 15:00)
akarhol mashol nyitnad ezt a pollt 90-10 nel nem kapnal sokkal elterobb eredenyt

itt csak sziplan utalnak engem az enberek :c


Fogyatékos vagy.

Vis csaja meg nyakig kabatban is jobb kisugárzással bír mint a tied jajjdeszexi vagyok be állással.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 14 2014 08:08am
Amugy en tenyleg kivancsi lennek mennyire az dontotte el a szavazast, hogy ki kivel van joban.

Meg szegeny Lestat kerdeseire se valaszol senki :(
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 14 2014 08:08am
najo, kezd furdallni a kivancsisag, hogy tenyleg csak a szemelyes utalat vezerli az ebereket, vagy tényleg en vagyok egyedul izlesficamos a vilagon
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161726Next
Add Reply New Topic New Poll