d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Teczár Szilárd > Haha
Prev1131415161718Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 27 2013 05:41am
Quote (Psyclon @ Nov 27 2013 10:55am)
Feszen is megy ez most ezerrel en meg mindenkinek felbaszom a segget :D
1000 - 2500 HUF közötti összegről beszélünk.
Az mi? Ha ennyit nem tud kifizetni akkor fasznak mozdul ki?

Vicc ez az egész.

Geci húzás volt ez a gyerektől. De a törvény szerint igaza van. Innentől kezdve nincs miről beszélni.


Szánalmas hogy ilyen piti osszegen/ügyön ennyit ragodnak az emberek.

trld aki nem tud kifizetni 1000 forintot az dögöljön meg.


azzal baszod fel a seggüket, hogy adod az ignoráns újgazdag gyereket?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 27 2013 05:48am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 27 2013 05:49am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 27 2013 05:50am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 27 2013 05:51am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 27 2013 05:53am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Nov 27 2013 05:56am
Quote (Saenchai @ 27 Nov 2013 12:41)
azzal baszod fel a seggüket, hogy adod az ignoráns újgazdag gyereket?


1 nem vagyok gazdag.
2 nem épp az általad kiemelt rész a mondandóm lényege.

A lényeg most is az hogy egy vicc az egész.
Jogilag igaza van a gyereknek, társadalmilag viszont elítélendő. Ennyi.
Azok akik annyira lázadnak ez miatt, kb azért lázadnak, hogy a szórakozóhelyek egy ilyen marketing fogas nélkül mennyi bevételtől esnek el. De ez mar megint csak tovább gondololt szarkavaras.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 27 2013 06:00am
Quote (bajcli @ 27 Nov 2013 13:38)
akkor te nem vagy buzi


nem mondtam hogy aki igenre szavazott az az (max a kis wannabe aki így akar fontoskodni)
csak nem látom hogy miért van erre szükség
nem látom hogy egy önálló független cég miért ne hozhatna olyan döntést hogy ő most akkor kedvezményt ad *xy*-nak
ennyi erővel ha én ilyen fornettibe-utánzatba szeretnék elmenni dolgozni, ahol csak nagymellű csajok vannak (nálunk van egy ilyen), és nem vesznek fel akkor jelentsem fel őket? (inb4 ez egy konkrét eset és most panaszkodom el : DD)
lehet hogy hülye példa, és semmi jogi/valóság alapja nincs; gondolom a topic alatt ezeken a gondolatokon 20x átrágták magukat az emberek, majd elolvasom :P csak nekem hirtelen ez ugrott be
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Nov 27 2013 06:10am
Quote (Anarkin @ 27 Nov 2013 13:00)
nem mondtam hogy aki igenre szavazott az az (max a kis wannabe aki így akar fontoskodni)
csak nem látom hogy miért van erre szükség
nem látom hogy egy önálló független cég miért ne hozhatna olyan döntést hogy ő most akkor kedvezményt ad *xy*-nak
ennyi erővel ha én ilyen fornettibe-utánzatba szeretnék elmenni dolgozni, ahol csak nagymellű csajok vannak (nálunk van egy ilyen), és nem vesznek fel akkor jelentsem fel őket? (inb4 ez egy konkrét eset és most panaszkodom el : DD)
lehet hogy hülye példa, és semmi jogi/valóság alapja nincs; gondolom a topic alatt ezeken a gondolatokon 20x átrágták magukat az emberek, majd elolvasom :P csak nekem hirtelen ez ugrott be


Mert az a cég nemi megkülönböztetés alapján hátrányba helyezi a fasszal rendelkező egyedeket.
Ami törvénybe ütközik.
Szóval nekem fizetnem kell mert pasi vagyok? De egy csajnak nem? Ez nem fer!

A példád pedig ugyan ez. Csak ott kb elküldik a picsaba a csajt aki bepereli őket mert mivel meg mit bizonyít?
Nem találta alkalmasnak a vezetőség a munkára ez meg ez miatt. Ezer meg egy kifogás s magyarázat lehet egy olyan ügyben.
Nincs azaz épeszű aki feljelentést tesz ilyen miatt.

De ez a pina - ingyen / fasz - ezer mar elég lényegretörő.



Amúgy a csávó külön kérte hogy ne legyen pénzbüntetésre a szórakozóhelynek.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 27 2013 10:28am
Quote (Psyclon @ Nov 27 2013 01:56pm)
1 nem vagyok gazdag.
2 nem épp az általad kiemelt rész a mondandóm lényege.

A lényeg most is az hogy egy vicc az egész.
Jogilag igaza van a gyereknek, társadalmilag viszont elítélendő. Ennyi.
Azok akik annyira lázadnak ez miatt, kb azért lázadnak, hogy a szórakozóhelyek egy ilyen marketing fogas nélkül mennyi bevételtől esnek el. De ez mar megint csak tovább gondololt szarkavaras.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen.


hát de most azért lenézni valakit, mert nem tud kifizetni 1000-2500 forintot, mert nincs pénze, de azért szeretné jól érezni magát?

dafak
vannak olyan ismerőseim, akiknek sokáig nem volt egyszerre több spórolt pénzük ilyen ~500 ft-nál
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161718Next
Add Reply New Topic New Poll