d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 100k Lesz A Minimálbér
Prev1131415
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 8 2013 04:34am
Quote (Eoghan @ 8 Nov 2013 11:33)
best comeback of 2013 so far


>implying ti3 final game5
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Nov 8 2013 04:35am
Quote (SummertimeClothes @ Nov 8 2013 12:34pm)
>implying ti3 final game5


Implying az allianka) akarmikor is hatranyban volt
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 8 2013 04:38am
Quote (putincykavodka @ 8 Nov 2013 11:35)
Implying az allianka) akarmikor is hatranyban volt


igaz vegulis, csak a 3v1 lanet vesztettek el meg a puck volt 2 itemmel a ta mogott
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Nov 8 2013 04:41am
Quote (SummertimeClothes @ Nov 8 2013 12:38pm)
igaz vegulis, csak a 3v1 lanet vesztettek el meg a puck volt 2 itemmel a ta mogott


Puck mindig le lesz maradva tatol laning phase miatt
Meg jol csinaltak a trilanet is szerintem, alchemistnek elso 8 percben tobb hero killje volt, mint creepje
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 8 2013 04:42am
Quote (putincykavodka @ 8 Nov 2013 11:41)
Puck mindig le lesz maradva tatol laning phase miatt
Meg jol csinaltak a trilanet is szerintem, alchemistnek elso 8 percben tobb hero killje volt, mint creepje


ok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 8 2013 05:47am
Quote (beni @ Nov 8 2013 07:31am)
Senee látom még mindig egy halvány betegségtudattal megvert beakadt lemez egy fonográfban, aki prüszköl a kétkazettás magnókra. Amondó vagyok, hogy kéne neki is 8 góliát elem a seggébe.


beni, múltkor rólad álmodtam
ezt tökre elfelejtettem, csak most megint írtál, és eszembe jutott
de eg ykomplett álom szólt rólad lyl
vmi olyasmi volt h gdanksban búvárkodtunk aztán röhögve postoltunk jspre meg iylesmi
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,162.16
Nov 8 2013 07:49am
Quote (Vismajor @ 8 Nov 2013 13:47)
beni, múltkor rólad álmodtam
ezt tökre elfelejtettem, csak most megint írtál, és eszembe jutott
de eg ykomplett álom szólt rólad lyl
vmi olyasmi volt h gdanksban búvárkodtunk aztán röhögve postoltunk jspre meg iylesmi


eleg nagy 'eresz el a hajam' bulikent hangzik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415
Add Reply New Topic New Poll