Quote (born2fxxk @ 8 Jul 2013 16:48)
csak engem keserít el végképp, hogy youtuben a konzolos verziókkal 30 move-os kombókat csinálnak, nekem meg pc-n jó hogy netalán valami csoda folytán összejön egy 10-es?
vagy én vagyok kurva lassú, vagy tényleg nem adja egyszerűen

konzolon se könnyebb, nagyon kell vágni a játékot ahhoz hogy összehozz tudatosan egy 15 feletti kombót
amúgy nekem a billentyűtől el is ment a kedvem, az a baj hogy kb újra kéne tanulnom a játékot
fal mellett amúgy elég szép kombókat lehet összehozni ^^
grafika viszont szép, elég szokatlan volt a vitás irtó alacsony felbontású textúrák után
This post was edited by fahrii on Jul 8 2013 08:52am