Quote (Edem @ 3 Oct 2013 10:38)
aham,van róla szó! de a jags is...mivel ilyen gyengék ezért jövőre eleve első helyen draftolhatnak,ami azért elég sokat jelent! azért a GM szerepe is nagyon mérvadó,van ahol emiatt gyenge egy csapat. de tökéletes ellenpélda a seahawks..superbowl esélyes csapat és nem azért mert szupersztár irányítójuk van,hanem mert olyan defenset raktak össze ott ami a broncosnak eleve nem lehetne a Manning fizetése miatt. ne értsd félre,nem vitatkozni akarok veled,csak szerintem sokkal kiegyensúlyozottabb és jobb rendszeren alapuló sport mint az europai foci.
persze
de szerintem a seahawks kipukkan, nem lesz SB csapat
bár ez csak az én véleményem :DD
ott van a Pats, Brady fiezetése miatt sosem volt kimagaslo védelmük még is kb az elmult 10 évben mindig rájátszásban vannak, mert Brady a legnyomorultabb elkapoból is sztárt farag. Welkert most is eladták még is 4/4 el állnak

jah és tele vannak sérülttel is, amugy kíváncsian várom meddig tart a csoda a Broncosnál, pont most néztem a Phili ellen őket és kb minden bejött nekik, de szó szerint
amugy ma lesz a Clevlend- Buffalo meccs ami szintén nem lesz sima hazai

imo