d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Offisöl Sportfogadás > Net és Tippmix
Prev1131415161719Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 3 2013 02:42am
Quote (Edem @ 2 Oct 2013 22:03)
fos europai focira nem érdemes fogadni ... :-\ rakjatok inkább nflre...patriots,packers,broncos,chiefs,chargers,falcons nyer a héten,véleményem szerint!


mind2 szeretem nem kell fosazni egyiket sem

gondolhatod egy milliárdos angol klubnál mekkora az esély a bundára...ne legyél már buta
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 3 2013 02:46am
Quote (Inakwo @ Oct 3 2013 09:42am)
mind2 szeretem nem kell fosazni egyiket sem

gondolhatod egy milliárdos angol klubnál mekkora az esély a bundára...ne legyél már buta


1 embert kell megfizetni, nem egy csapatot :Wacko:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 3 2013 02:52am
Quote (szabika @ 3 Oct 2013 09:46)
1 embert kell megfizetni, nem egy csapatot :Wacko:


aham szabika :DD

ha egy órában keresnél 1600 fontot, biztos kellene még a pénz

hagyjuk már, amugy meg ha nagyon akarok kötözködni minden olyan sportban/tevékenységben ahol nagy pénzek forognak ott simán lehet bunda

akár NFL, NBA europai foci, vagy bármi...
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Oct 3 2013 02:53am
Quote (szabika @ 3 Oct 2013 09:46)
1 embert kell megfizetni, nem egy csapatot :Wacko:


ez , meg igazából europai fociba minden csapat játszik 2174623 meccset egy szezonba, az nfl-ben minden meccs számít! szerintem ez sem egy utolsó szempont

Quote (Inakwo @ 3 Oct 2013 09:52)
aham szabika :DD

ha egy órában keresnél 1600 fontot, biztos kellene még a pénz

hagyjuk már, amugy meg ha nagyon akarok kötözködni minden olyan sportban/tevékenységben ahol nagy pénzek forognak ott simán lehet bunda

akár NFL, NBA europai foci, vagy bármi...


messi is euro milliokat keres mégis egy kibaszott adócsaló... szánalmas az egész sport! eleve a rendszer egy nagy fail...van 4 erős csapat egész europába és ennyi. az nfl-ben minden évben minden csapat egyenlő esélyekkel indul!

This post was edited by Edem on Oct 3 2013 02:57am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 3 2013 03:05am
Quote (Edem @ 3 Oct 2013 09:53)
ez , meg igazából europai fociba minden csapat játszik 2174623 meccset egy szezonba, az nfl-ben minden meccs számít! szerintem ez sem egy utolsó szempont



messi is euro milliokat keres mégis egy kibaszott adócsaló... szánalmas az egész sport! eleve a rendszer egy nagy fail...van 4 erős csapat egész europába és ennyi. az nfl-ben minden évben minden csapat egyenlő esélyekkel indul!


igazábol nem minden csapat indul azonos esélyekkel de mindegy is

nincs mindenkinek egy Brady, Manning szintű irányitoja

csak hogy egy alap példát mondjak, de még sorolhatnám
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Oct 3 2013 03:17am
Quote (Inakwo @ 3 Oct 2013 10:05)
igazábol nem minden csapat indul azonos esélyekkel de mindegy is

nincs mindenkinek egy Brady, Manning szintű irányitoja

csak hogy egy alap példát mondjak, de még sorolhatnám


oké hogy ott a Manning, de foglal is 27milliót a fizetési sapkából ami akárhogy is nézem a salary cap 1\4ede! Más csapat is ugyannnyi a pénzt fordíthat játékosokra.

This post was edited by Edem on Oct 3 2013 03:18am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 3 2013 03:20am
Quote (Edem @ 3 Oct 2013 10:17)
oké hogy ott a Manning, de foglal is 27milliót a fizetési sapkából ami akárhogy is nézem a salary cap 1\4ede! Más csapat is ugyannnyi a pénzt fordíthat játékosokra.


csaknem mindegy hogy ki mekkora király

mondjuk ott a Jacksonville, szerintem jo ideje semmi eredmény, most lehet be is csődöltetik és viszik a csapatot Los Angelesbe

ha jol hallottam
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Oct 3 2013 03:38am
Quote (Inakwo @ 3 Oct 2013 10:20)
csaknem mindegy hogy ki mekkora király

mondjuk ott a Jacksonville, szerintem jo ideje semmi eredmény, most lehet be is csődöltetik és viszik a csapatot Los Angelesbe

ha jol hallottam


aham,van róla szó! de a jags is...mivel ilyen gyengék ezért jövőre eleve első helyen draftolhatnak,ami azért elég sokat jelent! azért a GM szerepe is nagyon mérvadó,van ahol emiatt gyenge egy csapat. de tökéletes ellenpélda a seahawks..superbowl esélyes csapat és nem azért mert szupersztár irányítójuk van,hanem mert olyan defenset raktak össze ott ami a broncosnak eleve nem lehetne a Manning fizetése miatt. ne értsd félre,nem vitatkozni akarok veled,csak szerintem sokkal kiegyensúlyozottabb és jobb rendszeren alapuló sport mint az europai foci.

This post was edited by Edem on Oct 3 2013 03:38am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 3 2013 03:47am
Quote (Edem @ 3 Oct 2013 10:38)
aham,van róla szó! de a jags is...mivel ilyen gyengék ezért jövőre eleve első helyen draftolhatnak,ami azért elég sokat jelent! azért a GM szerepe is nagyon mérvadó,van ahol emiatt gyenge egy csapat. de tökéletes ellenpélda a seahawks..superbowl esélyes csapat és nem azért mert szupersztár irányítójuk van,hanem mert olyan defenset raktak össze ott ami a broncosnak eleve nem lehetne a Manning fizetése miatt. ne értsd félre,nem vitatkozni akarok veled,csak szerintem sokkal kiegyensúlyozottabb és jobb rendszeren alapuló sport mint az europai foci.


persze

de szerintem a seahawks kipukkan, nem lesz SB csapat
bár ez csak az én véleményem :DD

ott van a Pats, Brady fiezetése miatt sosem volt kimagaslo védelmük még is kb az elmult 10 évben mindig rájátszásban vannak, mert Brady a legnyomorultabb elkapoból is sztárt farag. Welkert most is eladták még is 4/4 el állnak :D

jah és tele vannak sérülttel is, amugy kíváncsian várom meddig tart a csoda a Broncosnál, pont most néztem a Phili ellen őket és kb minden bejött nekik, de szó szerint
amugy ma lesz a Clevlend- Buffalo meccs ami szintén nem lesz sima hazai :D imo
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 3 2013 03:49am
Quote (Edem @ 3 Oct 2013 08:53)
ez , meg igazából europai fociba minden csapat játszik 2174623 meccset egy szezonba, az nfl-ben minden meccs számít! szerintem ez sem egy utolsó szempont



messi is euro milliokat keres mégis egy kibaszott adócsaló... szánalmas az egész sport! eleve a rendszer egy nagy fail...van 4 erős csapat egész europába és ennyi. az nfl-ben minden évben minden csapat egyenlő esélyekkel indul!


top kek
Az európai fociban van olyan meccs ami nem számít? Ezen azért röhögtem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161719Next
Add Reply New Topic New Poll