Quote (iFeelAlone @ 9 Apr 2013 00:38)
Régen inkább hun-1en ment a fröcsögés és bármilyen fura én azt is szerettem, jókat lehetett mulatni.
De azért itt is ment az oltás keményen... ashn, algo, csokott, rici, sondor stb...
igen, de én sokkal koncentráltabbnak éreztem. Akkor mindig volt 1 max 2 ember aki valamelyik topicban nyomta az 1 vs hunsubot, aztán annyi.
Most bemegyek a /care, akkor ott senee nyomja magát és oltják, átmegyek a viccek toicba, ott tas van terítéken, valamelyik topicban smat kap agyrákot meg utálja éppen valamelyik közellenséget, írok tökmindegy hova és akkor jön sylke...
Lehet csak az idő szépíti meg, de már nem tudok ezzel azonosulni.
Quote (iFeelAlone @ 9 Apr 2013 00:40)
Meg azért az embernek van egy ilyen csodálatos tulajdonsága, hogy a rossz emlékek idővel megszépülnek, a jók meg még szebbek lesznek.


basszus, pont megelőztél...
This post was edited by CyberPunk666 on Apr 8 2013 04:42pm