d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev1131415161722Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 8 2013 04:25pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 8 2013 11:22pm)
régen nem arról szólt minden topic, hogy 10 ember gyilkolta egymást gusztustalanabbnál gusztustalanabb módon, igazából a semmi miatt.
A társaság is más, mint régen. Akkor max 1-2 embert utáltak itt, de az is azért finomabban zajlott le.

Jobb volt a brigád, na...


lehet hogy nem vagyok itt elég régóta, de szerintem csak a tűrőképességed csökkent

most már annyi a különbség, hogy az egymásra való szardobálás igazodott a szigorú moderációhoz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 04:26pm
Quote (josheide @ 9 Apr 2013 00:24)
En csak Seneetol tartok, hogy egyszer befordul, eljon 1 talira es megol minket.


vagy magát és összevérezi a kedvenc pulcsimat.


Quote (jarabekg @ 9 Apr 2013 00:25)
lehet hogy nem vagyok itt elég régóta, de szerintem csak a tűrőképességed csökkent

most már annyi a különbség, hogy  az egymásra való szardobálás igazodott a szigorú moderációhoz



Lehet, én borzasztó sokat változtam (főleg az embóliám és a pánikbetegségem óta). 2006 az nem ma volt... Szerintem sokan mások is. A sub nagyrésze egészen más ember lett. Emlékszem még lackettő (kiazalackettő) posztolta a döglött macskát, meg farki kapott valami 3 hónapos suspendet pedofil oldalért :D

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 8 2013 04:28pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 8 2013 04:34pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Apr 2013 00:26)
vagy magát és összevérezi a kedvenc pulcsimat.





Lehet, én borzasztó sokat változtam (főleg az embóliám és a pánikbetegségem óta). 2006 az nem ma volt... Szerintem sokan mások is. A sub nagyrésze egészen más ember lett. Emlékszem még lackettő (kiazalackettő) posztolta a döglött macskát, meg farki kapott valami 3 hónapos suspendet pedofil oldalért :D


régen is ment a szardobálás, csak most ilyen 2-4 ember folyamatosan tolja ha meglátják egymást
rl mégis -többnyire- mindenki -többnyire- teljesen normális

nekem az volt a top event amikor a szabadban aludtunk, egyedül beni vitt sátrat és arra keltem fel h szakad az eső, és úszom az árral : D csak sötét alakokat láttam akik szaladtak a sátor felé.. wow de rég volt
kéne újra ilyen, vagy akár standard sörözés, úgyis ahogy látom hunsub erősen alkalmas arra hogy őszintére igya magát és hosszú beszélgetések alakuljanak ki
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Apr 8 2013 04:38pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 8 2013 11:22pm)
régen nem arról szólt minden topic, hogy 10 ember gyilkolta egymást gusztustalanabbnál gusztustalanabb módon, igazából a semmi miatt.
A társaság is más, mint régen. Akkor max 1-2 embert utáltak itt, de az is azért finomabban zajlott le.

Jobb volt a brigád, na...


Régen inkább hun-1en ment a fröcsögés és bármilyen fura én azt is szerettem, jókat lehetett mulatni.
De azért itt is ment az oltás keményen... ashn, algo, csokott, rici, sondor stb...
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Apr 8 2013 04:40pm
Meg azért az embernek van egy ilyen csodálatos tulajdonsága, hogy a rossz emlékek idővel megszépülnek, a jók meg még szebbek lesznek. :)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 04:41pm
Quote (iFeelAlone @ 9 Apr 2013 00:38)
Régen inkább hun-1en ment a fröcsögés és bármilyen fura én azt is szerettem, jókat lehetett mulatni.
De azért itt is ment az oltás keményen... ashn, algo, csokott, rici, sondor stb...


igen, de én sokkal koncentráltabbnak éreztem. Akkor mindig volt 1 max 2 ember aki valamelyik topicban nyomta az 1 vs hunsubot, aztán annyi.

Most bemegyek a /care, akkor ott senee nyomja magát és oltják, átmegyek a viccek toicba, ott tas van terítéken, valamelyik topicban smat kap agyrákot meg utálja éppen valamelyik közellenséget, írok tökmindegy hova és akkor jön sylke...


Lehet csak az idő szépíti meg, de már nem tudok ezzel azonosulni.


Quote (iFeelAlone @ 9 Apr 2013 00:40)
Meg azért az embernek van egy ilyen csodálatos tulajdonsága, hogy a rossz emlékek idővel megszépülnek, a jók meg még szebbek lesznek. :)


:D basszus, pont megelőztél...

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 8 2013 04:42pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 04:44pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Apr 2013 00:22)
régen nem arról szólt minden topic, hogy 10 ember gyilkolta egymást gusztustalanabbnál gusztustalanabb módon, igazából a semmi miatt.
A társaság is más, mint régen. Akkor max 1-2 embert utáltak itt, de az is azért finomabban zajlott le.

Jobb volt a brigád, na...


akiket akkor utált a sub, azok szerintem durvábbakat kaptak, mint most :D
gondolj vissza pl. exyre meg mikesre, jobban gyalázta őket a sub, mint a mostani nyomorultakat. (gondolok itt photshoppolt képek tonnájára, videókra, gifekre stb.)

This post was edited by TouchCow on Apr 8 2013 04:44pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 8 2013 04:46pm
Quote (TouchCow @ 9 Apr 2013 00:44)
akiket akkor utált a sub, azokat szerintem durvábbakat kaptak, mint most :D
gondolj vissza pl. exyre meg mikesre, jobban gyalázta őket a sub, mint a mostani nyomorultakat. (gondolok itt photshoppolt képek tonnájára, videókra, gifekre stb.)


azok kreatívak voltak és viccesek. :D
Most azért csak a felmenők emlegetése folyik, meg pár kötőszó.


Amikor dejv megcsinálta videón, hogy ashn le akarta húzatni ricit a haverjaival :D...
Mekcsiken, meg 200 forintos kurva xd



De akkor ezek szerint én változtam ennyire sokat. Na mindegy...

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 8 2013 04:47pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 8 2013 04:47pm
Quote (TouchCow @ 9 Apr 2013 00:44)
akiket akkor utált a sub, azok szerintem durvábbakat kaptak, mint most :D
gondolj vissza pl. exyre meg mikesre, jobban gyalázta őket a sub, mint a mostani nyomorultakat. (gondolok itt photshoppolt képek tonnájára, videókra, gifekre stb.)


Visszatérhetne Zöldnap is, hogy még jobban pörögjön a sub.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 04:47pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Apr 2013 00:46)
azok kreatívak voltak és viccesek. :D
Most azért csak a felmenők emlegetése folyik, meg pár kötőszó.


Amikor dejv megcsinálta videón, hogy ashn le akarta húzatni ricit a haverjaival :D...
Mekcsiken, meg 200 forintos kurva xd


de most ilyen videókért meg képekért pl. warnt kapnál
meg most se lehet azért intenzíven kurvaanyázni, régen (07 körül) nem volt ennyire szigorú a rendszer, utána mondjuk jött egy durva időszak, amikor lajo kb. bekattant
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161722Next
Add Reply New Topic New Poll