Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 11:52am)
én meg azért mondom hogy nincs vele nagy tré, mert ezeken kurvára meglátszik a kor, ennek meg se a kormánya, se az ülése, se a váltógombja nem gáz, nincs megmattulva a lámpája. ebben kb 200k lehet valóban
drága testvérem 11éves autó, a motorteréről enni lehetne olyan tiszta, ez nem gyanus egy kicsit? nemakarok igánykodni ,de a fiatomra most vettem 10k ért 4ülést, váltógombot, 4ajtókárpitot ,hogy pont ugyanezt higgyék mint te.