d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1131415161730Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 02:41am
Quote (rapiddani @ 15 Mar 2013 03:17)
Futott km: 199.000 km
1,3millioért

seems legit


mi a gond?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 15 2013 03:43am
Quote (bbaallaaggee @ 15 Mar 2013 09:41)
mi a gond?


mondjuk az hogy haromszor ennyi van benne
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 03:49am
Quote (GoreKnight9 @ 15 Mar 2013 10:43)
mondjuk az hogy haromszor ennyi van benne


megszakértetted, geci. lehetek a legjobbbarátod?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 15 2013 03:50am
Quote (bbaallaaggee @ 15 Mar 2013 10:49)
megszakértetted, geci. lehetek a legjobbbarátod?


cpt obv egyedul is megvan
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 03:52am
Quote (GoreKnight9 @ 15 Mar 2013 10:50)
cpt obv egyedul is megvan


buta vagy.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 05:50am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 08:41am)
mi a gond?


hát ez az évjárat, ennyi kmrel? ha ez reális lenne minimum 2,0+ misinek kéne lennie az árnak ezér tmondom ,hogy itt tré van
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 05:52am
Quote (rapiddani @ 15 Mar 2013 12:50)
hát ez az évjárat, ennyi kmrel? ha ez reális lenne minimum 2,0+ misinek kéne lennie az árnak ezér tmondom ,hogy itt tré van


én meg azért mondom hogy nincs vele nagy tré, mert ezeken kurvára meglátszik a kor, ennek meg se a kormánya, se az ülése, se a váltógombja nem gáz, nincs megmattulva a lámpája. ebben kb 200k lehet valóban
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 05:58am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 11:52am)
én meg azért mondom hogy nincs vele nagy tré, mert ezeken kurvára meglátszik a kor, ennek meg se a kormánya, se az ülése, se a váltógombja nem gáz, nincs megmattulva a lámpája. ebben kb 200k lehet valóban


drága testvérem 11éves autó, a motorteréről enni lehetne olyan tiszta, ez nem gyanus egy kicsit? nemakarok igánykodni ,de a fiatomra most vettem 10k ért 4ülést, váltógombot, 4ajtókárpitot ,hogy pont ugyanezt higgyék mint te.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 06:03am
Quote (rapiddani @ 15 Mar 2013 12:58)
drága testvérem 11éves autó, a motorteréről enni lehetne olyan tiszta, ez nem gyanus egy kicsit? nemakarok igánykodni ,de a fiatomra most vettem 10k ért 4ülést, váltógombot, 4ajtókárpitot ,hogy pont ugyanezt higgyék mint te.


Igen. Mert a gyári BMW ülések azok fillérekért mennek. Meg a légzsákos kormány. Meg az ajtókárpit, a beépített légzsákkal, mert ennek nem az ülésében van. Meg az első lámpák, hogy ne legyen már olyan matt. Meg újra is van fújva az eleje, hogy ne látszódjon rajta a 600 000 kilóméter. (Y)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 06:05am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 12:03pm)
Igen. Mert a gyári BMW ülések azok fillérekért mennek. Meg a légzsákos kormány. Meg az ajtókárpit, a beépített légzsákkal, mert ennek nem az ülésében van. Meg az első lámpák, hogy ne legyen már olyan matt. Meg újra is van fújva az eleje, hogy ne látszódjon rajta a 600 000 kilóméter. (Y)


bontót ismered?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161730Next
Add Reply New Topic New Poll