Quote (farki @ Sep 19 2012 05:54pm)
amikor kínában voltunk 2 hétig tánccsoporttal, akkor kb 3 nap alatt ment tönkre a fél csoportnak az emésztése
de olyan szinten, hogy már nem is fostak, hanem simán víz jött a seggükből
nekem személy szerint semmi bajom nem volt tőle, s etalon kajákat ettem, iszonyat finom volt minden (polipot is ekkor ettem életemben először)
btw az itthon lévő kínai kaják a mi ízlésünkhöz vannak igazítva, nem is true kínai :c
voltak ilyen faszságok, hogy pl. a gyümölcsleveket reggelire FORRÓN ADTÁK, nem létezett olyan, hogy hideg narancslé
a kenyér pedig nem sós, hanem cukros volt
most hirtelen ennyi jutott eszembe
omg
a polipot én is megkóstolnám
Quote (GoreKnight9 @ Sep 19 2012 05:55pm)
>van testepito a subon
fahrii :xd