d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Healthy Lifestyle
Prev1131415161729Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 19 2012 11:56am
Quote (RRC @ 19 Sep 2012 19:56)
kibaszott vicces

amúgy farki véleményére pl. nagyon kíváncsi lennék, ő minden témában guru


koszonom, igyekszek
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 19 2012 11:57am
Quote (farki @ 19 Sep 2012 19:55)
olajos magvak (mogyoró, mandula), mogyoróvaj, tej


de ezen kívül hol zabálsz? kínai? viszel magaddal kaját?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 11:57am
Quote (farki @ Sep 19 2012 05:54pm)
amikor kínában voltunk 2 hétig tánccsoporttal, akkor kb 3 nap alatt ment tönkre a fél csoportnak az emésztése
de olyan szinten, hogy már nem is fostak, hanem simán víz jött a seggükből
nekem személy szerint semmi bajom nem volt tőle, s etalon kajákat ettem, iszonyat finom volt minden (polipot is ekkor ettem életemben először)
btw az itthon lévő kínai kaják a mi ízlésünkhöz vannak igazítva, nem is true kínai :c

voltak ilyen faszságok, hogy pl. a gyümölcsleveket reggelire FORRÓN ADTÁK, nem létezett olyan, hogy hideg narancslé
a kenyér pedig nem sós, hanem cukros volt
most hirtelen ennyi jutott eszembe


omg
a polipot én is megkóstolnám

Quote (GoreKnight9 @ Sep 19 2012 05:55pm)
>van testepito a subon

fahrii :xd
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Sep 19 2012 11:59am
Quote (RRC @ 19 Sep 2012 18:57)
de ezen kívül hol zabálsz? kínai? viszel magaddal kaját?


én mindig vittem/viszek
amúgy a majonéz is fasza :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 19 2012 12:00pm
Quote (farki @ 19 Sep 2012 19:59)
én mindig vittem/viszek
amúgy a majonéz is fasza :D


és mit szoktál vinni? ^^
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Sep 19 2012 12:03pm
Quote (RRC @ 19 Sep 2012 19:00)
és mit szoktál vinni? ^^


most épp cuttolok szal nem olyan nehéz megoldani a mennyiséget:D
de tavaly tömegelésnél főleg majonézes sajtos sültcsirkés zsömléket vittem magammal meg dobozban rizs + random csirke + random zöldség + majonéz (majonézzel tök könnyen lecsúszik, kanállal be lehet lapátolni gyorsan az egész dobozt :D)
jameg mandulát rágcsáltam

This post was edited by farki on Sep 19 2012 12:04pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 19 2012 12:05pm
Quote (farki @ 19 Sep 2012 20:03)
most épp cuttolok szal nem olyan nehéz megoldani a mennyiséget:D
de tavaly tömegelésnél főleg majonézes sajtos sültcsirkés zsömléket vittem magammal meg dobozban rizs + random csirke + random zöldség + majonéz (majonézzel tök könnyen lecsúszik, kanállal be lehet lapátolni gyorsan az egész dobozt :D)
jameg mandulát rágcsáltam


ty

afk megyek mandulát venni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 19 2012 12:07pm
Quote (RRC @ 19 Sep 2012 20:05)
ty

afk megyek mandulát venni


asszem boltban eleg draga
nekunk van mandulafank LoL RofL xDD
inb4 milyen fank?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 19 2012 12:07pm
bárcsak én is gecigazdag lehetnék hogy egészséges életmódot éljek
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Sep 19 2012 12:07pm
Quote (RRC @ 19 Sep 2012 19:05)
ty

afk megyek mandulát venni


http://www.wolframalpha.com/input/?i=100g+almonds&dataset=&equal=Submit
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161729Next
Add Reply New Topic New Poll