Quote (bajcli @ Apr 4 2012 06:24pm)
aha, pont azér áll a topik 90%-ban durrogásból, mer ti aztán be se néztek ide.
Ha nem ez volt a célotok akkor nem kellett volna szavazást is mellékelni? Vagy legalábbis olyat amiben lehet ellenszavazatot is leadni

Ha már szavazni lehet akkor megy is a vélemények egyeztetése aztán meg a hisztiseknek az anyázás. ELböktétek. Nyissatok újat csak Dolanpártiaknak és akkor tán magatok lehettek a rajongásotok tárgyaival!