d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Uncle Dolan Topic
Prev1131415161744Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 4 2012 12:18pm
Quote (mikroman @ 4 Apr 2012 19:56)
Tényleg rossz. Csak hogy legyen megerősítés. Beérjük azzal, hogy  bennetek megkiséreljük ezt tudatosítani (?).  ;)


;)

Quote (Flutter @ 4 Apr 2012 20:10)
de engem tényleg érdekel, hogy konkrétan ezen a képen mit értékelnek egyesek
http://2.imgland.net/AdwPI.png


hurr durr
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 4 2012 12:18pm
Quote (Flutter @ Apr 4 2012 08:10pm)
de engem tényleg érdekel, hogy konkrétan ezen a képen mit értékelnek egyesek
http://2.imgland.net/AdwPI.png


elvette a sapkáját

nekünk ez vicces
nyomorékok vagyunk
életcélod beteljesítve, elmehetsz
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 4 2012 12:22pm
Quote (meatyowllegs @ Apr 4 2012 06:02pm)
a szavazas szerint meg mindig nem kene


Azt is vedd figyelembe, hogy akik szerint ez satnya gyerekrajz utánzat- marhaság nem vicces a többség be se néz egy ilyen topicba . Ha ez szerinted kérdéses lenne akkor is ott van az az apróság, hogy egy rajongói topikban a 47-48%-os elutasítás elég gyászos eredmény... No megyek is mielőtt kiutáltok. Ez a Ti birodalmatok "Megosztott enyhe többség" :D
.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 4 2012 12:24pm
Quote (mikroman @ 4 Apr 2012 20:22)
Azt is vedd figyelembe, hogy akik szerint ez satnya gyerekrajz utánzat- marhaság nem vicces a többség be se néz egy ilyen topicba . Ha ez szerinted kérdéses lenne akkor is ott van az az apróság, hogy egy rajongói topikban a 47-48%-os elutasítás elég gyászos eredmény...  No megyek is mielőtt kiutáltok. Ez a Ti birodalmatok "Megosztott enyhe többség" :D
.


aha, pont azér áll a topik 90%-ban durrogásból, mer ti aztán be se néztek ide.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Apr 4 2012 12:26pm
Quote (bajcli @ Apr 4 2012 08:24pm)
aha, pont azér áll a topik 90%-ban durrogásból, mer ti aztán be se néztek ide.


akkor most rateszek egy lapattal hogy tovabb rontsam az aranyt :)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 4 2012 12:26pm
Quote (meatyowllegs @ 4 Apr 2012 20:26)
akkor most rateszek egy lapattal hogy tovabb rontsam az aranyt :)


:)
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 4 2012 12:27pm
Quote (cowding @ 4 Apr 2012 19:18)
elvette a sapkáját

nekünk ez vicces
nyomorékok vagyunk
életcélod beteljesítve, elmehetsz


leginkabb this
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 4 2012 12:34pm
bepostolom ide is, legyen content

Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 4 2012 12:37pm
Quote (bajcli @ Apr 4 2012 06:24pm)
aha, pont azér áll a topik 90%-ban durrogásból, mer ti aztán be se néztek ide.


Ha nem ez volt a célotok akkor nem kellett volna szavazást is mellékelni? Vagy legalábbis olyat amiben lehet ellenszavazatot is leadni :D
Ha már szavazni lehet akkor megy is a vélemények egyeztetése aztán meg a hisztiseknek az anyázás. ELböktétek. Nyissatok újat csak Dolanpártiaknak és akkor tán magatok lehettek a rajongásotok tárgyaival!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 4 2012 12:38pm
Quote (mikroman @ 4 Apr 2012 20:37)
Ha nem ez volt a célotok akkor nem kellett volna szavazást is mellékelni? Vagy legalábbis olyat amiben lehet ellenszavazatot is leadni :D
Ha már szavazni lehet akkor megy is a vélemények egyeztetése aztán meg a hisztiseknek az anyázás. ELböktétek. Nyissatok újat csak Dolanpártiaknak és akkor tán magatok lehettek a rajongásotok tárgyaival!


hú te nagyon okos vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161744Next
Add Reply New Topic New Poll