d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Küzdősportok / Harcművészetek
Prev1131415161721Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2010 06:43pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 16 2010 01:38am)
jah, itt-ott van abszolut kategoria vagy minek szoktak hivni, de nem jellemzo.

az ember viszont darab darab, es 20-30kg sulykulonbseg miatt a legtobb esetben nem indokolt visszalepni. foleg ugye ha nem csak a gyozelemert verekszel.


57 kiló volt 17 évesen a versenysúlyom, imo a +-20-30 kiló eléggé ütött volna lol... (de még a 10 is)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 15 2010 06:47pm
Quote (jarabekg @ Dec 16 2010 01:43am)
57 kiló volt 17 évesen a versenysúlyom, imo a +-20-30 kiló eléggé ütött volna lol... (de még a 10 is)


en 95-105 kozott mozgok(nyar vs karacsony :D) es nyomott mar le 68 kilos gyerekek, sot olyan 1:1 aranyban nyomjuk le egymast. es nem vilagbajnok semmiben.

egyebkent ha 57 kiloval akarsz kuzdeni, annak megvannak az elonyei es a hatranyai. olyan nincs hogy hude kemeny vagy de egy 67 kilossal mar nem allsz ki mert nagyobbat szarik mint te.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 15 2010 06:48pm
Quote (jarabekg @ Dec 16 2010 01:41am)
szerintem meg ha megnézted a videót kurvára láthatnád, hogy egyáltalán nem keményfiúk játszák a semmi kontakt stoppot, és csak olyan versenyekről nyilatkoztam, olyan teamek versenyzőiről akiket ismerek... Kempon light kontaktba indulta, takewondo versenyen meg csak itf szabályrenszerbe, és ezek gyakorlatilag megegyeznek a kick box light kontakt szabályrendszerével,  voltam néhány kempo edzésen is, nem bírtam annyira az edzés munkát, mert fizikailag sokkal leterhelőbb volt, DE technikailag sokkal gyengébb, amikor kemposok jöttek, kick box edzésre, nem tudták megcsinálni azokat a technikákat mint mi...

semmi rage vagy valami, sőt írtam is, hogy ha onvédelemre szeretne menni, akkor arra ott a krav maga...

A személyes sértegetésed meg fel sem veszem, remélem inteligens ember létedre te is érzed, hogy mennyire szánalmas dolog.


Ez nem személyes sértegetés. Egyszerűen látszik, hogy baromi tájékozatlan vagy.

Az általad postolt videó után meg totál érthetetlen a más stílusok szidása... (ha nem ilyen stílusban kezdődött volna a diskurzus most leírnám a véleményem, de inkább elkönyvelem meddő vitának a dolgot)

Ha 12 éves kickbox, világbajnok meg ketrecharcos múlttal össze akarsz csomagolni egy "nyilvánvalóan" fos stílusú kempost akkor csak szólj. Te választod a szabályokat is csak ne ezt a nyomorék együtéses szar legyen mert az kiborít.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2010 06:54pm
Quote (beni @ Dec 16 2010 01:48am)
Ez nem személyes sértegetés. Egyszerűen látszik, hogy baromi tájékozatlan vagy.

Az általad postolt videó után meg totál érthetetlen a más stílusok szidása... (ha nem ilyen stílusban kezdődött volna a diskurzus most leírnám a véleményem, de inkább elkönyvelem meddő vitának a dolgot)

Ha 12 éves kickbox, világbajnok meg ketrecharcos múlttal össze akarsz csomagolni egy "nyilvánvalóan" fos stílusú kempost akkor csak szólj. Te választod a szabályokat is csak ne ezt a nyomorék együtéses szar legyen mert az kiborít.


Oks ezt megbeszéltük.
Ez lesz a versenyszabályzat: http://www.wakoweb.com/Pdf/3197.pdf
Az időpont meg majd valamikor tavasszal nyáron, mert már két éve nem edzek semmit...

A személyes sértegetést meg az eredményeim leszólására értettem...

Csak azért nem a kempo hasonló szabályzatát linkeltem, mert abba tiltják a frontális fejrúgásokat fejre

This post was edited by jarabekg on Dec 15 2010 06:59pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 15 2010 06:59pm
érzem, hogy tartanom kellett volna magam a "nem postolok ide" dologhoz...
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 15 2010 07:04pm
Quote (beni @ Dec 16 2010 01:59am)
érzem, hogy tartanom kellett volna magam a "nem postolok ide" dologhoz...


mondhatok beszedet a temeteseden?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2010 07:09pm
Soha nem gondoltam volna, hogy beni tud annyira gyerekes lenni, hogy verekedést provokáljon.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 15 2010 07:14pm
Quote (jarabekg @ Dec 16 2010 02:09am)
Soha nem gondoltam volna, hogy beni tud annyira gyerekes lenni, hogy verekedést provokáljon.


verekedest? kihivott egy mecsre, nem verekedni. de tekintve hogy nyarat mondtal kis valoszinuseggel lesz belole barmi is.








































Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 15 2010 07:27pm
Quote (beni @ 16 Dec 2010 02:59)
érzem, hogy tartanom kellett volna magam a "nem postolok ide" dologhoz...


haha, menekülnél, mi?
késő bánat, szarrá leszel verve.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Dec 15 2010 07:31pm
Quote (jarabekg @ Dec 16 2010 12:58am)
azmiaz


lol te aztán otthon vagy küzdősportokban ha nem tudod mi az a sparring^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161721Next
Add Reply New Topic New Poll