nyilván, mert bölcs vagyok és emberközeli a hozzáállásom a dolgokhoz.
amúgy most továbbolvastam, és makkertest ftw
ez az "én mindent tudok, aki mást gondol, idióta"-hozzáállás társul az ostobasággal meg még jó ordenáré módon káromkodik is mellé...
zseniális

még ilyen topikokat!
JAÉS OKÉ HOGY IGAZATOK VAN, DE AZ AZ 5 M/S, AZ AKKORIS LÓFASZ, ÚGYHOGY ALIG LESZ KÜLÖNBSÉG A KÉT IDŐ KÖZÖTT, SZAL A FELADAT BUZISÁG