Quote (palacsinta @ 15 Aug 2010 21:58)
kár hogy azt rodriguez csinálta :/
Akkor már Kutyaszoritoban, 4 Szoba, Alkonyattol Pirkadatig /bár ez is rodrigez aszem / .
Quote (Ad4mz @ 15 Aug 2010 22:01)
attól függetlenül, hogy nem tarnatino, még midnig a szívem csücske az a film

lassu népség