d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ciki A Szandál? > ?.?
Prev1131415161718Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 11 2010 03:21am
Quote (Baleee @ 11 Jun 2010 11:20)
Szellős = el van használva/lyukas?


ne kötekedj..
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2010 03:21am
Quote (banyek @ 11 Jun 2010 11:21)
ne kötekedj..


Mi vagyok Én, madzag?
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 11 2010 03:22am
Quote (Baleee @ 11 Jun 2010 11:21)
Mi vagyok Én, madzag?


:DDDD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 11 2010 05:31am
nem veszélyes max zoknit is veszel bele :DDD

bár én soha nemv enném fel se igy se ugy
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jun 11 2010 08:37am
Láttam ma metrón szandál zokni combot ^^
Member
Posts: 32,049
Joined: May 5 2008
Gold: 1,125.81
Jun 12 2010 03:24pm
Quote (Kenny10 @ 11 Jun 2010 16:37)
Láttam ma metrón szandál zokni combot ^^


fehér zoknival térdig :Dxd
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Jun 12 2010 03:43pm
zokni + szandál = coolface
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 12 2010 03:56pm
Quote (Gyuladze @ 12 Jun 2010 22:43)
zokni + szandál = coolface


holnap szandálban megyek sörözni este. Viszek zoknit is. }: )
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jun 12 2010 05:10pm
Sose gondoltam volna, hogy a szandál bármi miatt is ciki volna, de amúgy én sem szeretem meg sose hordanám, mert nekem kényelmetlen is volt, amikor felpróbáltam.
Már nagyon régen vászon tornacipőket taposok.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jun 12 2010 05:30pm
Quote (JS_Bach @ Jun 10 2010 08:55pm)
csak zoknival a menő


this
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161718Next
Add Reply New Topic New Poll