d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev1131415161721Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2010 06:48am
Quote (Szuzsika @ 10 Jun 2010 14:47)
Igen, ÁLTALÁNOSAN, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki így gondolja. Csak a nagytöbbség. Legalábbis eddigi tapasztalataim szerint.


Én nem gondolom így.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 10 2010 06:50am
Quote (Szuzsika @ 10 Jun 2010 14:47)
Igen, ÁLTALÁNOSAN, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki így gondolja. Csak a nagytöbbség. Legalábbis eddigi tapasztalataim szerint.


:hello: Ms. Élettapasztalat.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 10 2010 06:54am
Quote (Szuzsika @ 10 Jun 2010 14:47)
Igen, ÁLTALÁNOSAN, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki így gondolja. Csak a nagytöbbség. Legalábbis eddigi tapasztalataim szerint.


Kezdem azt érezni, hogy összeilletek Jozeffel.
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2010 06:57am
Quote (josheide @ 10 Jun 2010 14:54)
Kezdem azt érezni, hogy összeilletek Jozeffel.


Miért nem bírja senki felfogni? Akkor számszerűsítek, hátha jobban megértitek.

1000 pasiból kb 700 ezt gondolja, hogy pénzzel akármit elérhetnek egy nőnél, 300 meg nem. Nem tudom ezen mit nem lehet érteni.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 10 2010 07:01am
Quote (Szuzsika @ 10 Jun 2010 14:57)
Miért nem bírja senki felfogni? Akkor számszerűsítek, hátha jobban megértitek.

1000 pasiból kb 700 ezt gondolja, hogy pénzzel akármit elérhetnek egy nőnél, 300 meg nem. Nem tudom ezen mit nem lehet érteni.


jó neked, hogy 1000 pasit ismersz,
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 07:03am
Quote (Szuzsika @ Jun 10 2010 01:34pm)
A kiemelt részekhez:
1: kaptál -100 pontot ezért a kijelentésedért.
2: Nem mondtam hogy tilos ismerkedni, de sztem az emberek többsége nem így ismerkedik :P (vagy csak eddig olyan emberekkel találkoztam, akik nem így ismerkednek)
3: Csak képet láttam, hozzászólásokra nem adok semmit, mert legtöbb esetben nem a valóságot tükrözik.


Mit számít, hogy mások nem fórumon ismerkednek? Költői kérdés.
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2010 07:04am
Quote (beni @ 10 Jun 2010 15:03)
Mit számít, hogy mások nem fórumon ismerkednek? Költői kérdés.


Nem úgy értettem.

Fórumon gondoltam azt, hogy nem így ismerkednek.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 10 2010 07:05am
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 11:41)
1: egyáltalán semmit nem jelent :)

2: ugye jól tudom, hogy a mostani barátodat diablóban ismerted meg? Nem is azért mondom, részemről egyáltalán semmi jelentősége, hogy ki hol kit ismer meg, és milyen kapcsolat jön létre közöttük, csak akkor ne vágj vissza vele, nyíltan, bántásként.. Az ismerkedés részével mi a probléma ? Tilos? Pasizni? ez meg olyan hülye női szöveg :)

3: legjobb esetben láttál rólam egy képet, és párszáz hozzászólást, meg ugye egy diabló fórumon ki lehet ismerni egy embert, de azért köszi, elfogadom. Najó, akkor én is így csinálom :D Láttam pár képet rólad, pár hozzászólást, és nem csak szédítelek (:D) szóval uuuh-uhh-uhh, megfogtad a fantáziám ésésés nem adom fel ;)


Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 10 2010 07:10am
Quote (Ad4mz @ Jun 10 2010 02:05pm)
http://www.helloinfo.hu/img/upload/200507/morguefile_tej.jpg


bazzeg :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 10 2010 07:36am
Quote (Szuzsika @ 10 Jun 2010 14:34)
Ami nem tetszik nem kell nézni. Megvan a megoldás.



Pénzzel nem lehet megfogni. (Úgyse hiszi el senki, mert általános pasi felfogás, hogy a csajokat pénzzel meg lehet hódítani)



A kiemelt részekhez:
1: kaptál -100 pontot ezért a kijelentésedért.
2: Nem mondtam hogy tilos ismerkedni, de sztem az emberek többsége nem így ismerkedik :P (vagy csak eddig olyan emberekkel találkoztam, akik nem így ismerkednek)
3: Csak képet láttam, hozzászólásokra nem adok semmit, mert legtöbb esetben nem a valóságot tükrözik.


Mort van, de bármi közbe jöhet, de nem akarok magyarázkodni. Jó, pontlevonás elfogadva, hogy neked legyen igazad;)

Szóval te szimplán egy kép alapján, a külső szerint szűröd le ki szimpi, és ki nem az? Szerelemben egyáltalán nem számít a külső, a lényeg, hogy a két fél egy egészet tegyen ki, boldogok legyenek együtt, kötődjenek egymáshoz...


..később még felnézek, de munka van ezerrel :cry:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161721Next
Add Reply New Topic New Poll