Quote (Szuzsika @ 10 Jun 2010 14:34)
Ami nem tetszik nem kell nézni. Megvan a megoldás.
Pénzzel nem lehet megfogni. (Úgyse hiszi el senki, mert általános pasi felfogás, hogy a csajokat pénzzel meg lehet hódítani)
A kiemelt részekhez:
1: kaptál -100 pontot ezért a kijelentésedért.
2: Nem mondtam hogy tilos ismerkedni, de sztem az emberek többsége nem így ismerkedik

(vagy csak eddig olyan emberekkel találkoztam, akik nem így ismerkednek)
3: Csak képet láttam, hozzászólásokra nem adok semmit, mert legtöbb esetben nem a valóságot tükrözik.
Mort van, de bármi közbe jöhet, de nem akarok magyarázkodni. Jó, pontlevonás elfogadva, hogy neked legyen igazad;)
Szóval te szimplán egy kép alapján, a külső szerint szűröd le ki szimpi, és ki nem az? Szerelemben egyáltalán nem számít a külső, a lényeg, hogy a két fél egy egészet tegyen ki, boldogok legyenek együtt, kötődjenek egymáshoz...
..később még felnézek, de munka van ezerrel
