d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1131415161765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 30 2010 07:28am
Quote (laller99 @ May 30 2010 02:18pm)
Nos kérlek szépen

Egyedül az övé tűnik ki a sok sablonos sig közül. Ezáltal az övé a legegyedibb. Ennyi:)


megnézted az enyémet? LOL



Ha ez nem egyedi akkor mi az?

This post was edited by anyd on May 30 2010 07:30am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2010 07:30am
najo hat ez mar szar.
erdekes hogy az egesz cicabaal 1 sigre szavaz
'k'
Quote (IvOjoGhuRT @ 30 May 2010 15:27)
ennyi erővel kismillió egyedi sig van és a szépség kétlem h az ilyen fajta egyediségről szólna...

a két fejű nő is kurva egyedi de mégse lesz szépségkirálynő....



nah menjél már el a jó büdös picsába a hülye szövegeddel együtt...

legalább felvállalnád, hogy mert haver ezért szavazol rá


amugymeg this.

This post was edited by Cpt_Ghost on May 30 2010 07:30am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 30 2010 07:31am
Quote (anyd @ 30 May 2010 15:28)
megnézted az enyémet? LOL

http://img164.imageshack.us/img164/3774/dogwo52sq5.png

Ha ez nem egyedi akkor mi az?


Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 30 2010 07:31am
Quote (RRC @ May 30 2010 02:31pm)
http://bin.sulinet.hu/ikep/2004/02/kor.jpg


:(
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 30 2010 07:32am
mondtam h ilyen predi meg krizna féle sigeket ne ird fel :d
ugy nézz ki nem sok értlme volt ennek az egésznek
Member
Posts: 4,768
Joined: Dec 22 2008
Gold: 351.00
May 30 2010 07:32am
jogos. ez az egész nem az egyediségről hanem a szépségről szól
és nem is az alapján kéne szavazni hogy melyik ember a pajtid esetleg melyiket utálod...
innentől kezdve értelmét veszti az egész pedig elég jó ötlet volt
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 30 2010 07:36am
Quote (laller99 @ 30 May 2010 15:18)
Nos kérlek szépen

Egyedül az övé tűnik ki a sok sablonos sig közül. Ezáltal az övé a legegyedibb. Ennyi:)


:DDDDDDDDDDDD
"ok"

fezmin azthiszem indíthtanál egy új szavazást
vagy csak szimplán ignorálhatnád a cicabaal guildet
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 30 2010 07:36am
:D
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 30 2010 07:38am
adamz lenne ha nem ezzel nevez
igy mitoszpapa ofc
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 30 2010 07:46am
lyó a topik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161765Next
Add Reply New Topic New Poll