d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev11314151617197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 24 2009 01:32pm
Quote (kemiii1338 @ 24 Dec 2009 20:22)
meg a tiltott önkényuralmi jelképek miatt

persze ez nem az, de a pedobear sem a pedifília jelképe, az mégis warnos ez meg nem

na most ha én azt mondom, hzsidó vallású vagyok és ez a kép engem felkavar az warnos?


az autowin bármilyen jogvédelmi témában
Quote (kemiii1338 @ 24 Dec 2009 20:33)
meg a cigány is^3 +a buzi :D

ricit ezért nem bannolják :DDD


mert zsidócigánybuzi?

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 24 2009 01:34pm
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 24 2009 01:33pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 24 2009 08:32pm)
az autowin bármilyen jogvédelmi témában


meg a cigány is^3 +a meleg :D

ricit ezért nem bannolják :DDD

This post was edited by kemiii1338 on Dec 24 2009 01:34pm
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 24 2009 01:42pm
A horogkeresztet több kulturában is használták már jóval
a Nemzet szocialisták elött is.
Többek között Svédeknél(vagy a finneknél) is repülőgép felségjel volt 40-es évek közepéig (kék alapon fehér asszem)
Valamint a hetvenes évek közepéig még szintén használatos volt, mint kitüntetés (Skandinávia valamelyi kországában)

Sőt még a Coca cola is felhasználta reklámanyagként:
Horogkereszt alakú kulcstartó ( akkoriban vmi "Szépet és jót" jelentett)
A germán kultúra egyik alapszimbóluma is, Hitler is innen vette át.

This post was edited by bavar01 on Dec 24 2009 01:44pm
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 24 2009 01:54pm
Quote (Gyuladze @ Dec 24 2009 08:01pm)
Én még egyszer se láttam leírva, pedig elég nagy nolifer vagyok.


csak ebben a topikban is ketszer el van mondva, de egyebkent beni is kitalalta magatol, kicsit konkretabban (abban is lehet valami :unsure: )
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 24 2009 01:54pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 24 2009 08:54pm)
csak ebben a topikban is ketszer el van mondva, de egyebkent beni is kitalalta magatol, kicsit konkretabban (abban is lehet valami :unsure: )


haromszor, sry
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 24 2009 01:57pm
Quote (kriza @ Dec 24 2009 08:29pm)
:C
http://img697.imageshack.us/img697/3620/hihoh.jpg


reported
warnt neki
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Dec 24 2009 02:00pm
Quote (bavar01 @ 24 Dec 2009 20:42)
A horogkeresztet több kulturában is használták már jóval
a Nemzet szocialisták elött is.
Többek között Svédeknél(vagy a finneknél) is repülőgép felségjel volt 40-es évek közepéig (kék alapon fehér asszem)
Valamint a hetvenes évek közepéig még szintén használatos volt, mint kitüntetés (Skandinávia valamelyi kországában)

Sőt még a Coca cola is felhasználta reklámanyagként:
Horogkereszt alakú kulcstartó ( akkoriban vmi "Szépet és jót" jelentett)
A germán kultúra egyik alapszimbóluma is, Hitler is innen vette át.


a japánoknál egy máig használt írásjel, a görögökről ne is beszéljünk...
Member
Posts: 1,564
Joined: Mar 25 2009
Gold: 0.00
Dec 24 2009 02:22pm
pár napja kaptam 1 nap suspit, de warnt nem

és akkor úgy emlékszem, hogy még csak nem is flameltem, meg alig postoltam valamit.
miért kaptam akkor a suspit, és warnt miért nem kaptam?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Dec 24 2009 03:49pm
Hagyjuk már ezt a "az nem horogkereszt hanem szvasztika meg mindenlófasz" témát....
nn szőrszálhasogatás...
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 24 2009 09:11pm
Quote (Soliteint @ Dec 24 2009 09:22pm)
pár napja kaptam 1 nap suspit, de warnt nem

és akkor úgy emlékszem, hogy még csak nem is flameltem, meg alig postoltam valamit.
miért kaptam akkor a suspit, és warnt miért nem kaptam?


ez jo kerdes : d
nemhiszem hogy barki megmondja neked, mivel nem rogzitik
meg ezt nem is manualisan csinaljak, hanem ha bizonyos linkeket vagy szavakat postolsz, akkor kapsz ilyet
Go Back To Magyar Topic List
Prev11314151617197Next
Add Reply New Topic New Poll