Quote (Soliteint @ Dec 24 2009 09:22pm)
pár napja kaptam 1 nap suspit, de warnt nem
és akkor úgy emlékszem, hogy még csak nem is flameltem, meg alig postoltam valamit.
miért kaptam akkor a suspit, és warnt miért nem kaptam?
ez jo kerdes : d
nemhiszem hogy barki megmondja neked, mivel nem rogzitik
meg ezt nem is manualisan csinaljak, hanem ha bizonyos linkeket vagy szavakat postolsz, akkor kapsz ilyet