d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1131415161769Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 9 2010 12:02pm


elsö killem a f2p range/2h puremal :D
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 9 2010 12:12pm
Quote (Tommy_hun @ 9 Jan 2010 19:02)
http://kepfeltoltes.hu/100109/153380386n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

elsö killem a f2p range/2h puremal :D


Gz :D


Quote (sunnymarcell @ 9 Jan 2010 18:20)
runescape nem nagyon jön be, de megpróbálom újra

vki tanácsok, h kezdjem ilyesmi?


Te se jössz be neki

This post was edited by Klontar on Jan 9 2010 12:13pm
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 9 2010 12:21pm
Quote (Klontar @ Jan 9 2010 06:12pm)
Gz :D




Te se jössz be neki


feloltam 25 rpayert protect item miatt de rájöttemh ogy az nem müxik pvpben... ezért +2 cb...
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 9 2010 12:24pm
Quote (Tommy_hun @ 9 Jan 2010 19:21)
feloltam 25 rpayert protect item miatt de rájöttemh ogy az nem müxik pvpben... ezért +2 cb...


y, néztem hogy miért van pont annyi prayered
a helyedben felvinnem 34ig (asszem) 15% attack és 15% strength miatt
mielött atvaltanal 2hra benyomod a 2 prayert és ugy ütsz
nagyobb esellyel + nagyobbat, aztan kikapcsolod a prayert, vissza az íjat, addig ugyis tölt a 2h speedje miatt
olyan mint egy special attack
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 9 2010 12:26pm
Quote (Klontar @ Jan 9 2010 06:24pm)
y, néztem hogy miért van pont annyi prayered
a helyedben felvinnem 34ig (asszem) 15% attack és 15% strength miatt
mielött atvaltanal 2hra benyomod a 2 prayert és ugy ütsz
nagyobb esellyel + nagyobbat, aztan kikapcsolod a prayert, vissza az íjat, addig ugyis tölt a 2h speedje miatt
olyan mint egy special attack


26-ig tolom +15 range miatt majd
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 9 2010 12:28pm
sajage tele a pm boxod^^
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Jan 9 2010 12:32pm
Quote (sunnymarcell @ 9 Jan 2010 19:28)
sajage tele a pm boxod^^


most nem tudom üriteni, mert fontosak a pmek, majd lementem őket utána
addig irj Klontarnak
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 9 2010 12:43pm


2. kill :D 10+15 ko'd :D

This post was edited by Tommy_hun on Jan 9 2010 12:44pm
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 9 2010 12:46pm
Quote (Tommy_hun @ 9 Jan 2010 19:43)
http://kepfeltoltes.hu/100109/1070688008n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2. kill :D 10+15 ko'd :D


szép
kb mennyi EPvel pvpzel?
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 9 2010 12:48pm
Quote (Klontar @ Jan 9 2010 06:46pm)
szép
kb mennyi EPvel pvpzel?


passz low sztem :D mert volot a formánál rune 2h btw most 3% :D
a faszom hogy write miatt meghalok buzi safer

This post was edited by Tommy_hun on Jan 9 2010 12:51pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161769Next
Add Reply New Topic New Poll