d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > =)
Prev1131415161720Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 10 2009 01:10pm
Quote (josheide @ Thu, 10 Sep 2009, 21:09)
ki az a vsg?


en
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 10 2009 01:10pm
Quote (josheide @ Thu, 10 Sep 2009, 21:09)
ki az a vsg?


nemtudom ^^

Quote (Floodban @ Thu, 10 Sep 2009, 21:10)
en


bye

This post was edited by GoreKnight9 on Sep 10 2009 01:10pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 01:10pm
Quote (Vismajor @ Thu, 10 Sep 2009, 21:08)
Ne azzal foglalkozz
Inkább mondd meg, hogy ez mit jelent


mert nem értem


elgepeltem. a lenyeg annyi h kevesebb idegen forum/kulfoldi kifejezest hasznalj magyar szovegkornyezetben. pl a kiemelt reszek. neha santit a mondat is.

de tartalmilag nincs bajom a postjaiddal
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 10 2009 01:11pm
Quote (CyberPunk666 @ Thu, Sep 10 2009, 08:10pm)
elgepeltem. a lenyeg annyi h kevesebb idegen forum/kulfoldi kifejezest hasznalj magyar szovegkornyezetben. pl a kiemelt reszek. neha santit a mondat is.

de tartalmilag nincs bajom a postjaiddal


Ezt pont nekem írod?
Amikor az esetek 70%ban hozzászólást írok post helyett, fórumot topic helyett, etcetera?
Selfownt meg azért használtam, mert hirtelen nem jutott eszembe hasonlóan tömör és kifejező, de magyar szó.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 01:12pm
Quote (josheide @ Thu, 10 Sep 2009, 21:09)
ki az a vsg?


neki a neve is autoban, ugyhogy sztem azelott kuld at az fgt az accodrol nekem mielott njag feljon es kirak innen.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 01:12pm
Quote (Vismajor @ Thu, 10 Sep 2009, 21:11)
Ezt pont nekem írod?
Amikor az esetek 70%ban hozzászólást írok post helyett, fórumot topic helyett, etcetera?
Selfownt meg azért használtam, mert hirtelen nem jutott eszembe hasonlóan tömör és kifejező, de magyar szó.


ne a szavak hasznalata a baj, hanem azok magyar szovegkornyezetbe eroltetese. de engem nem erdekel. en nem vagyok olyan erzekeny mint bajcli. o egy bolcseszlelek.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 10 2009 01:13pm
Quote (CyberPunk666 @ Thu, Sep 10 2009, 08:12pm)
neki a neve is autoban, ugyhogy sztem azelott kuld at az fgt az accodrol nekem mielott njag feljon es kirak innen.


füxy is mondta :ph34r:

Quote (CyberPunk666 @ Thu, Sep 10 2009, 08:12pm)
ne a szavak hasznalata a baj, hanem azok magyar szovegkornyezetbe eroltetese. de engem nem erdekel. en nem vagyok olyan erzekeny mint bajcli. o egy bolcseszlelek.



Hm, én nem érzem akkora problémának az angol szavak magyar szövegbe való beágyazódását... Főleg nem egy ilyen 21TH CENTURY fórumon :)

This post was edited by Vismajor on Sep 10 2009 01:14pm
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Sep 10 2009 01:15pm
Akkor ide most egy SDs behányást intézek, ha már ez a divat!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 01:15pm
Quote (Vismajor @ Thu, 10 Sep 2009, 21:13)
füxy is mondta :ph34r:




Hm, én nem érzem akkora problémának az angol szavak magyar szövegbe való beágyazódását... Főleg nem egy ilyen 21TH CENTURY fórumon :)


nekem furanak es idegennek hat. persze vannak olyan szavak aminek a magyar megfeleloje vmiert nagyon ritkan jon elo, ilyen az account, a ban es hasonlo kifejezesek, de amire gyakran hasznaljuk a rendes magyar megfelelot azokat nem szeretem szovegbe agyazva latni... csunya..
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 10 2009 01:16pm
BLABLABLA
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161720Next
Closed New Topic New Poll