d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Joey > Redbold Lol Rofl
Prev113141516Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 2 2009 05:51am
Quote (Anarkin @ Wed, Sep 2 2009, 12:48pm)
Hi Cal!

Rosszul működik a multkor postolt WinMO-s progidban a timer
Nincsmit


Ezzel én most megvádoltalak ?

Örültél, hogy szóltam a hibáról ?

( nem töltöttem le, csak példa volt )


Nem olvastad el rendesen a topicot és nem ismered a hátteret.

Nincs mit.
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 2 2009 05:58am
Quote (Anarkin @ Wed, 2 Sep 2009, 13:48)
Hi Cal!

Rosszul működik a multkor postolt WinMO-s progidban a timer
Nincsmit


Ezzel én most megvádoltalak ?

Örültél, hogy szóltam a hibáról ?

( nem töltöttem le, csak példa volt )


Szia! :)

Ha megmondod, mi benne a hiba (pl. rászámol 2 másodpercet minden percre), akkor az korrekt. Ha nem, akkor rákérdezek, miféle hibajelenséget tapasztaltál. Ha csak rávágod, hogy rossz és kész, nevetek egyet és hagyom a fenébe. Ha leírod a hibát, akkor megköszönöm és örülök, hogy szóltál.

(természetesen jól működik a timer, én is példának mondtam a 2 seces "késést", viszont más hiba van benne, de postoltam is todo listet pdafanclubra :D)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 2 2009 06:09am
Quote (Calypsol @ Wed, 2 Sep 2009, 13:58)
Szia! :)

Ha megmondod, mi benne a hiba (pl. rászámol 2 másodpercet minden percre), akkor az korrekt. Ha nem, akkor rákérdezek, miféle hibajelenséget tapasztaltál. Ha csak rávágod, hogy rossz és kész, nevetek egyet és hagyom a fenébe. Ha leírod a hibát, akkor megköszönöm és örülök, hogy szóltál.

(természetesen jól működik a timer, én is példának mondtam a 2 seces "késést", viszont más hiba van benne, de postoltam is todo listet pdafanclubra :D)


Én mondjuk inkább a post #63 felé orientálódom

Egyből "Rici vergődik" mert nem tud leírni egy istentudja mekkora képletet

Hozzátenném a legtöbb esetben nem lehet tudni a hibák okát ha valami report jön be, a fejlesztő / hoster / poster / szerkesztő / akármi dolga h. megtalálja

Ahelyett hogy ráfordított volna akár 5 percet is (lehet hogy rossz, lehet hogy nem alapon), habozás nélkül :

Quote (-joey- @ Tue, 1 Sep 2009, 15:53)
Mivel sem a konkrét hibát sem a javítást nem postoltad, így nem tudok mit kezdeni a vergődéseddel. További szép és eseménytelen  napot, Mr. Nolife.

Itt és most nem vagyok benne biztos h. Ricire kéne rászállni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 2 2009 06:22am
Quote (Anarkin @ Wed, Sep 2 2009, 01:09pm)
Én mondjuk inkább a post #63 felé orientálódom

Egyből "Rici vergődik" mert nem tud leírni egy istentudja mekkora képletet

Hozzátenném a legtöbb esetben nem lehet tudni a hibák okát ha valami report jön be, a fejlesztő / hoster / poster / szerkesztő / akármi dolga h. megtalálja

Ahelyett hogy ráfordított volna akár 5 percet is (lehet hogy rossz, lehet hogy nem alapon), habozás nélkül :


Itt és most nem vagyok benne biztos h. Ricire kéne rászállni


Tehát szerinted puszta jószándékból és segítőkészségből nyitotta a topicot. Mint azt a másikat is, ahol a barb-buildet ócsárólja. Meg azelőtt az n+1 rakát kritizáló, semmitmondó topicja. Nos, ha így van, akkor tényleg nem kellett volna megbántanom szegényt, hisz csak segíteni akar nekünk, szánalmas nooboknak. Áldja is meg az Isten, amiért ennyire figyelmes velünk.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 2 2009 06:23am
Quote (Anarkin @ Wed, Sep 2 2009, 12:09pm)
Én mondjuk inkább a post #63 felé orientálódom

Egyből "Rici vergődik" mert nem tud leírni egy istentudja mekkora képletet

Hozzátenném a legtöbb esetben nem lehet tudni a hibák okát ha valami report jön be, a fejlesztő / hoster / poster / szerkesztő / akármi dolga h. megtalálja

Ahelyett hogy ráfordított volna akár 5 percet is (lehet hogy rossz, lehet hogy nem alapon), habozás nélkül :


Itt és most nem vagyok benne biztos h. Ricire kéne rászállni


kurva anyád
Rici nyomi
dotában nyertünk
ennyi.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 2 2009 06:24am
Quote (sylKE @ Wed, Sep 2 2009, 12:23pm)
kurva anyád
Rici nyomi
dotában nyertünk
ennyi.


Invalid post specified, or post already reported.

én akartam
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 2 2009 06:25am
hogy itt nehanyan mennyire butak istenem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 2 2009 06:25am
Quote (sylKE @ Wed, Sep 2 2009, 12:23pm)
kurva anyád
Rici nyomi
dotában nyertünk
ennyi.


ja és Lac2 nem tud venoval játszani
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 2 2009 06:26am
Quote (sylKE @ Wed, Sep 2 2009, 12:25pm)
ja és Lac2 nem tud venoval játszani


nekem meg ogréval nem jött be 4es multicast, csak 1xer :c
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 2 2009 06:28am
Quote (-joey- @ Wed, 2 Sep 2009, 14:22)
Tehát szerinted puszta jószándékból és segítőkészségből nyitotta a topicot. Mint azt a másikat is, ahol a barb-buildet ócsárólja. Meg azelőtt az n+1 rakát kritizáló, semmitmondó topicja. Nos, ha így van, akkor tényleg nem kellett volna megbántanom szegényt, hisz csak segíteni akar nekünk, szánalmas nooboknak.Áldja is meg az Isten, amiért ennyire figyelmes velünk.


:D :lol:

Ani: De mindig kérik, hogy minél specifikusabban írja le a szerencsétlen felhasználó a hibajelenséget, körülményeket, mert egy nagyobb rendszer esetén ne kelljen már több ezer sor kódot átnyálazni...

/e: A másik meg, hogy ricike egy fix értékről beszél, akkor meg minek kéne képlet? Mondja meg, mennyi, mutasson teszteredményeket, stb., támassza alá az állítását!

This post was edited by Calypsol on Sep 2 2009 06:29am
Go Back To Magyar Topic List
Prev113141516Next
Add Reply New Topic New Poll