Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 08:32pm)
senki nem baszakodik vele, csak jókat röhögünk páran, amikor ezeket a topikokat látjuk
és mért röhögsz?
patkány
:c
Quote (Ad4mz @ Sun, May 24 2009, 08:32pm)
meg neked is
ez kurvára kibaszottul alap
This post was edited by sylKE on May 24 2009 02:33pm