d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1131415161758Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2009 02:30pm
Quote (xGurke @ Sun, 24 May 2009, 22:29)
áh


ja bocsi nem szóltam

Quote (sylKE @ Sun, 24 May 2009, 22:29)
8 Members: sylKE, Ad4mz, Imdeth, Moonflow, Saenchai, dihep, Anamy, xGurke

csak drogos
^_^


nem árt az senkinek ^^

This post was edited by josheide on May 24 2009 02:31pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2009 02:31pm
nadehogyvisszatérjünk az eredeti témához: a _kurva anyját_ annak, aki baszakodik Lacussal!
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 24 2009 02:32pm
Quote (sylKE @ Sun, 24 May 2009, 22:29)
8 Members: sylKE, Ad4mz, Imdeth, Moonflow, Saenchai, dihep, Anamy, xGurke

csak drogos
^_^


^_______________^
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 02:32pm
Quote (sylKE @ Sun, May 24 2009, 08:31pm)
nadehogyvisszatérjünk az eredeti témához: a _kurva anyját_ annak, aki baszakodik Lacussal!


senki nem baszakodik vele, csak jókat röhögünk páran, amikor ezeket a topikokat látjuk
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 24 2009 02:32pm
Quote (sylKE @ Sun, 24 May 2009, 22:31)
nadehogyvisszatérjünk az eredeti témához: a _kurva anyját_ annak, aki baszakodik Lacussal!


meg neked is
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2009 02:32pm
Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 08:32pm)
senki nem baszakodik vele, csak jókat röhögünk páran, amikor ezeket a topikokat látjuk


és mért röhögsz?
patkány
:c

Quote (Ad4mz @ Sun, May 24 2009, 08:32pm)
meg neked is


ez kurvára kibaszottul alap

This post was edited by sylKE on May 24 2009 02:33pm
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
May 24 2009 02:33pm
Quote (Ad4mz @ Sun, 24 May 2009, 21:32)
^_______________^


ಠ_ಠ

Ezt kezdjük elölről. :D
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 24 2009 02:34pm
Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 09:23pm)
sry h nem vagyok nolifer...
kezdem magam gáznak érezni ^^



Te is képbe vagy hülyegyerek.
Alig 1 hónapja postoltam, h levágattam a hajam
FAIL #1



sry mindjárt mennem kell


és szerinted érdekel hogy milyen a hajad? :huh:
felőlem aztán öltözhetsz punknak vagy hippinek is, nekem akkor is emos maradsz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 24 2009 02:34pm
Quote (sylKE @ Sun, 24 May 2009, 22:32)
ez kurvára kibaszottul alap


pedig azt hittem csak nekem engeded meg :X
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2009 02:35pm
Quote (Ad4mz @ Sun, May 24 2009, 08:34pm)
pedig azt hittem csak nekem engeded meg :X


látom megint be vagy szivva, h ieneket hiszel :S
ájjál le a cuccal, mert oan okos és szép leszel, mint Rici.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161758Next
Add Reply New Topic New Poll