d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev113141516171046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Feb 5 2009 08:48am
Quote (Saenchai @ Wed, 4 Feb 2009, 15:28)
szerintem a mjollnir vlagyi kombo ezerszer jobb

mjollnirt utálom
late gameben kva szar, 200dmg-re van 20% vagy mennyi esely, megse erzi egy tank
az árához képest is szar, a butter dmg+as+evasion übereli siman a mjollnirt
ha pedig satat raksz vladi helyett az sokkal tobb life steal
ha benyomod akkor a hpdat fullon tudod tartani bámien ütés/spell ér téged (ha nem diasble v stun)

csinalj egy gamet és eressz össze egy butter+sata trollt egy mjollnir+valdi-s trollal
meglatod meik gyöz majd tongue.gif
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Feb 5 2009 08:52am
Quote (Sup3RN0Va @ Thu, 5 Feb 2009, 15:48)
mjollnirt utálom
late gameben kva szar, 200dmg-re van 20% vagy mennyi esely, megse erzi egy tank
az árához képest is szar, a butter dmg+as+evasion übereli siman a mjollnirt
ha pedig satat raksz vladi helyett az sokkal tobb life steal
ha benyomod akkor a hpdat fullon tudod tartani bámien ütés/spell ér téged (ha nem diasble v stun)

csinalj egy gamet és eressz össze egy butter+sata trollt egy mjollnir+valdi-s trollal
meglatod meik gyöz majd tongue.gif


a butter+sata kombo 12150 gold a vlagyi+mjolnir meg 8500, nem beszelve arrol hogy egy sima maelstormal is szetfarmolja magat.
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Feb 5 2009 09:02am
Quote (32rferkipper @ Thu, 5 Feb 2009, 16:52)
a butter+sata kombo 12150 gold a vlagyi+mjolnir meg 8500, nem beszelve arrol hogy egy sima maelstormal is szetfarmolja magat.

csak butter + mjollnir áráról volt szó
butter: 6000
mjollnir: 6550

egyébként ha vladimir lenne akkor mind2 trollon, és az egyiknel 1 butter másiknal 1 mjonnir van, egyertemüen az evasion fog gyözni

eavsion > 200dmg lightining

+butter nem orb effect szóval vehetsz mellé akár vladimirt + egy másik orbot deso v manta
már jobb mint a mjollnir
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 5 2009 10:03am
Quote (Sup3RN0Va @ Thu, Feb 5 2009, 04:02pm)
csak butter + mjollnir áráról volt szó
butter: 6000
mjollnir: 6550

egyébként ha vladimir lenne akkor mind2 trollon, és az egyiknel 1 butter másiknal 1 mjonnir van, egyertemüen az evasion fog gyözni

eavsion > 200dmg lightining

+butter nem orb effect szóval vehetsz mellé akár vladimirt + egy másik orbot deso v manta
már jobb mint a mjollnir


hát, szerintem megfelelo life steal nélkul a mjolnir erősebb a pajzs miatt (static charge).
foleg mert troll sokszor ut keveset, es igy surun sebez a lightning (igaz mp-ként csak egyszer, de az is 750 dmg 5 sec alatt (1000*0.75)
Multkor nekiestem egy fának, akin rajta volt a buff. Végig stunban volt, de meghaltam. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

/e: amugy az ellensegtol fugg mikor melyiket kell rakni.
pl egy 50 armoros dk ellen (lich+fa buff) sokkal tobbet ér a magic dmg mint bármi más cucc (ilyen armornál a deso sem tesz sokat...)
de ha basher van az ellenben akkor meg az evasionra kell törekedni.

mondjuk trollal mindig melee formban megyek, és sata butter bkb (kivéve ha van lich...)

This post was edited by Megas_heroes on Feb 5 2009 10:10am
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Feb 5 2009 10:13am
Quote (Megas_heroes @ Thu, 5 Feb 2009, 18:03)
hát, szerintem megfelelo life steal nélkul a mjolnir erősebb a pajzs miatt (static charge).
foleg mert troll sokszor ut keveset, es igy surun sebez a lightning (igaz mp-ként csak egyszer, de az is 750 dmg 5 sec alatt (1000*0.75)
Multkor nekiestem egy fának, akin rajta volt a buff. Végig stunban volt, de meghaltam. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

hát a mjolnir (ah baszki de szar egy szó ez) pajzsa..hm attól függ ki van ellened...
morted bead mondjuk 2x criticalt egymas utan az 2000dmg és még csak por sem marad belöled
ö meg kapott akkor 400dmg-t xD
+mortrednek eleve van evasiona neked meg nicns, szóval ebben is jobb, ha pl fog-bol rad blinkel nem is veszed észre h üt
mjolnir pajzsa 20% ami kb 5 utesenkent aktivalodik, azaz 10 utes mortredtol az öö huha elég sok dmg xD
a te pajzsod meg belesebez 400-at
ha mortinak van satanicja és belédcritel egyet akkor az a lightning semmirese jo
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Feb 5 2009 10:17am
Quote (Sup3RN0Va @ Thu, Feb 5 2009, 05:13pm)
hát a mjolnir (ah baszki de szar egy szó ez) pajzsa..hm attól függ ki van ellened...
morted bead mondjuk 2x criticalt egymas utan az 2000dmg és még csak por sem marad belöled
ö meg kapott akkor 400dmg-t xD
+mortrednek eleve van evasiona neked meg nicns, szóval ebben is jobb, ha pl fog-bol rad blinkel nem is veszed észre h üt
mjolnir pajzsa 20% ami kb 5 utesenkent aktivalodik, azaz 10 utes mortredtol az öö huha elég sok dmg xD
a te pajzsod meg belesebez 400-at
ha mortinak van satanicja és belédcritel egyet akkor az a lightning semmirese jo


ilyen mortredet csak elég late gameba látsz, akkor meg már neked sem csak egy mjolnired van tongue.gif
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 5 2009 10:21am
Quote (Vharimatras @ Thu, Feb 5 2009, 05:17pm)
ilyen mortredet csak elég late gameba látsz, akkor meg már neked sem csak egy mjolnired van tongue.gif


Láttam már olyan mortit akinek 16. percre megvolt a bf, 40.re meg sata butter.
A 25 manás 160 pure dmg-t adó dagger elég imba farmoló képesség...

Quote (Sup3RN0Va @ Thu, Feb 5 2009, 05:13pm)
hát a mjolnir (ah baszki de szar egy szó ez) pajzsa..hm attól függ ki van ellened...
morted bead mondjuk 2x criticalt egymas utan az 2000dmg és még csak por sem marad belöled
ö meg kapott akkor 400dmg-t xD
+mortrednek eleve van evasiona neked meg nicns, szóval ebben is jobb, ha pl fog-bol rad blinkel nem is veszed észre h üt
mjolnir pajzsa 20% ami kb 5 utesenkent aktivalodik, azaz 10 utes mortredtol az öö huha elég sok dmg xD
a te pajzsod meg belesebez 400-at
ha mortinak van satanicja és belédcritel egyet akkor az a lightning semmirese jo


igazad van, de troll vs trollrol beszeltem
egy ilyen morti ellen egyébként nem csak a lightning, de semmi sem véd meg (ha nem atom hülye a morti akkor a blade mail sem...)
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Feb 5 2009 10:22am
Quote (Megas_heroes @ Thu, Feb 5 2009, 05:21pm)
igazad van, de troll vs trollrol beszeltem
egy ilyen morti ellen egyébként nem csak a lightning, de semmi sem véd meg (ha nem atom hülye a morti akkor a blade mail sem...)


röviden a mortred egy köcsög
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 5 2009 10:23am
Quote (Vharimatras @ Thu, Feb 5 2009, 05:22pm)
röviden a mortred egy köcsög


yapp biggrin.gif
early gameben kell megfogni, és sok hexet hozni ellene. smile.gif
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Feb 5 2009 10:24am
az a baj h rendes warokon a trollt se meg a mortit se hasznaljak mert freekillek ^^
amugy mind2 ellen kell 1 lion azt cseszhetik
Go Back To Magyar Topic List
Prev113141516171046Next
Add Reply New Topic New Poll