d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev113141516174976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 14 2008 08:52am
Quote (Gyuladze @ Thu, Feb 14 2008, 03:50pm)
Te neked most okoskodás helyett az RC-det kéne tervezgetned. wurf.gif


Ez nem okoskodás ohmy.gif Hanem a másik amit szoktam csinálni wink.gif
oké rerollozom
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Feb 14 2008 03:20pm
WOW Nézzétek meg az új Char Képeket

Elsőnek azt hittem hogy a fighterem fejlődött vagy vmi, de az új 10000 szer jobb mint a régi

A Figter meg a Barb a legjobb smile.gif

hja meg kíváncsi lennék hogy a mq utáni classoknak milyen a képük

This post was edited by cor-angar on Feb 14 2008 03:21pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 15 2008 04:47am
Quote (cor-angar @ Thu, Feb 14 2008, 10:20pm)
WOW Nézzétek meg az új Char Képeket

Elsőnek azt hittem hogy a fighterem fejlődött vagy vmi, de az új 10000 szer jobb mint a régi

A Figter meg a Barb a legjobb smile.gif

hja meg kíváncsi lennék hogy a mq utáni classoknak milyen a képük


itt meg tudod őket nézni: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=15161386&f=272
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Feb 15 2008 01:32pm
Quote (beni @ Fri, Feb 15 2008, 11:47am)


köszike bár már tegnap megtaláltam

Paladin a legjobb utána meg a Warlock ez a kettő isteni wink.gif
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Feb 15 2008 02:18pm
hm
10 napja nem játszottam, azóta elég sokminden változott biggrin.gif
ez a szörnyes heal nem vmi jó ^^
ja es vkinek lvl 30 ra kardja? ty.
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.02
Warn: 40%
Feb 15 2008 02:52pm
Quote (Fuxy0415 @ Fri, Feb 15 2008, 09:18pm)
hm
10 napja nem játszottam, azóta elég sokminden változott biggrin.gif
ez a szörnyes heal nem vmi jó ^^
ja es vkinek lvl 30 ra kardja? ty.


ha jo club is, akkor : http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=15125175&f=273
^^
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Feb 15 2008 03:20pm
Quote (T4L_K1 @ Fri, 15 Feb 2008, 21:52)


jo lenne, csak az ár húzós 'picit' biggrin.gif
nekem legalábbis happy.gif
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.02
Warn: 40%
Feb 15 2008 03:32pm
Quote (Fuxy0415 @ Fri, Feb 15 2008, 10:20pm)
jo lenne, csak az ár húzós 'picit' biggrin.gif
nekem legalábbis happy.gif


hat lehet hogy az, de 55-60ig nincs fegyoval gondod.
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.02
Warn: 40%
Feb 16 2008 07:14am
lenne 1 kerdesem droppal kapcs
lvl65on ugyanolyan esellyel esik tier XIII item , mint pl lvl70 vagy 75on?
azaz mf celjabol megeri lvl65nel tovabb vinni?
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,103.11
Trader: Trusted
Feb 16 2008 03:06pm
Quote (T4L_K1 @ Sat, 16 Feb 2008, 14:14)
lenne 1 kerdesem droppal kapcs
lvl65on ugyanolyan esellyel esik tier XIII item , mint pl lvl70 vagy 75on?
azaz mf celjabol megeri lvl65nel tovabb vinni?



Konkrétan erre nemtok válaszolni, de nekem úgy tűnik, hogy magasabb szinten nagyobb eséllyel esik magasabb szintű cucc, tehát 70felett viszonylag szépen esik a tierXIV item.

LVL 72! banana.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev113141516174976Next
Closed New Topic New Poll