d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1139813991400140114022724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2012 03:07pm
nerdalert :DDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2012 03:07pm
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Sep 2012 23:07)
nerdalert :DDD


hát de geci
ez mi
:DDDDDDDDD

egyébként lol, hogy 188 millió view-ja van a gangnam stylenak

This post was edited by tevetava on Sep 16 2012 03:09pm
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 16 2012 03:10pm
Quote (tevetava @ Sep 16 2012 04:58pm)
kicsit szégyellem, hogy játszom ezzel a játékkal, amikor megy a gangnam style dreamhacken, és mutatják, hogy a közönség mit csinál. és ezért néznek rád furán emberek, amikor mondod, hogy szoktál számítógépes játékokkal játszani. bad feels :[


előbb kimaradt, de most láttam én is :D gg
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2012 03:10pm
Quote (tevetava @ 16 Sep 2012 23:07)
hát de geci
ez mi
:DDDDDDDDD

egyébként lol, hogy 188 millió view-ja van a gangnam stylenak


jézusom, az igy top 10-ben simán benne van youtubeon nem?:D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2012 03:11pm
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Sep 2012 23:10)
jézusom, az igy top 10-ben simán benne van youtubeon nem?:D


necces, már csak abból kiindulva, hogy a top10-ből legalább 5 justin bieber : D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2012 03:12pm
Quote (meatyowllegs @ 16 Sep 2012 23:10)
előbb kimaradt, de most láttam én is :D gg


no offense, de te is inkább az a fajta ember vagy, akik miatt furán néznek a gamerekre
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 16 2012 03:14pm
Quote (tevetava @ Sep 16 2012 11:12pm)
no offense, de te is inkább az a fajta ember vagy, akik miatt furán néznek a gamerekre


ofc
én is odaálltam volna ugrálni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2012 03:22pm
szerintem nem gaz
tolnak nekik zenet ok meg ugralnak
mivel lenne jobb, ha ulve maradnanak a helyukon szunetben es a mellettuk levohoz motyognanak
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2012 03:24pm
na, ez nem volt rossz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2012 03:31pm
Quote (SummertimeClothes @ 16 Sep 2012 23:22)
szerintem nem gaz
tolnak nekik zenet ok meg ugralnak
mivel lenne jobb, ha ulve maradnanak a helyukon szunetben es a mellettuk levohoz motyognanak


this.
most mi a fasz van ebben, ugralnak a gangam stylra lól
ugralnek en is.

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 16 2012 03:32pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1139813991400140114022724Next
Add Reply New Topic New Poll