Quote (tevetava @ Sep 16 2012 04:58pm)
kicsit szégyellem, hogy játszom ezzel a játékkal, amikor megy a gangnam style dreamhacken, és mutatják, hogy a közönség mit csinál. és ezért néznek rád furán emberek, amikor mondod, hogy szoktál számítógépes játékokkal játszani. bad feels :[
előbb kimaradt, de most láttam én is

gg