Quote (Anarkin @ 8 Aug 2022 17:22)
annak ellenére h tetszik h a ryanair ceo beszólogat a fidesznek,
az elmúlt 8 évben - minusz covid - kurva sokat repültem, és a ryanair néha olyan repülőt rakott alám, hogy el sem hittem - volt h szétfagytunk az első sorban, mintha húzott volna az ajtó
a csöves ryanair nekem találó és jól leírja a dolgot, egy szar cég
nem utaztam még ryanairrel de gondolom szarér hugyér elvisz bárhova, igazából azt kapod amiért fizetsz
én azt csövesebbnek találtam amikor megvettem az emirates repülőjegyet jópézé, azt a checkinnél írták ki hogy ja amúgy a partnerünk flydubai üzemelteti ezt a járatot, ami meg egy fapados szarfoshugy