d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1139513961397139813991468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 8 2022 08:22am
annak ellenére h tetszik h a ryanair ceo beszólogat a fidesznek,

az elmúlt 8 évben - minusz covid - kurva sokat repültem, és a ryanair néha olyan repülőt rakott alám, hogy el sem hittem - volt h szétfagytunk az első sorban, mintha húzott volna az ajtó

a csöves ryanair nekem találó és jól leírja a dolgot, egy szar cég
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 8 2022 08:42am
Quote (Anarkin @ 8 Aug 2022 17:22)
annak ellenére h tetszik h a ryanair ceo beszólogat a fidesznek,

az elmúlt 8 évben - minusz covid - kurva sokat repültem, és a ryanair néha olyan repülőt rakott alám, hogy el sem hittem - volt h szétfagytunk az első sorban, mintha húzott volna az ajtó

a csöves ryanair nekem találó és jól leírja a dolgot, egy szar cég


nem utaztam még ryanairrel de gondolom szarér hugyér elvisz bárhova, igazából azt kapod amiért fizetsz

én azt csövesebbnek találtam amikor megvettem az emirates repülőjegyet jópézé, azt a checkinnél írták ki hogy ja amúgy a partnerünk flydubai üzemelteti ezt a járatot, ami meg egy fapados szarfoshugy
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 8 2022 08:48am
Quote (Anarkin @ Aug 8 2022 04:22pm)
annak ellenére h tetszik h a ryanair ceo beszólogat a fidesznek,

az elmúlt 8 évben - minusz covid - kurva sokat repültem, és a ryanair néha olyan repülőt rakott alám, hogy el sem hittem - volt h szétfagytunk az első sorban, mintha húzott volna az ajtó

a csöves ryanair nekem találó és jól leírja a dolgot, egy szar cég



Olcsó húsnak híg a leve
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 8 2022 08:49am
Quote (MarcusD @ 8 Aug 2022 16:42)
nem utaztam még ryanairrel de gondolom szarér hugyér elvisz bárhova, igazából azt kapod amiért fizetsz

én azt csövesebbnek találtam amikor megvettem az emirates repülőjegyet jópézé, azt a checkinnél írták ki hogy ja amúgy a partnerünk flydubai üzemelteti ezt a járatot, ami meg egy fapados szarfoshugy


dubaiozgatas ilyenek
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 8 2022 08:49am
wizzair sem más árkategória, mégis egyben vannak a gépeik
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 8 2022 09:37am
Quote (Anarkin @ Aug 8 2022 04:22pm)
annak ellenére h tetszik h a ryanair ceo beszólogat a fidesznek,

az elmúlt 8 évben - minusz covid - kurva sokat repültem, és a ryanair néha olyan repülőt rakott alám, hogy el sem hittem - volt h szétfagytunk az első sorban, mintha húzott volna az ajtó

a csöves ryanair nekem találó és jól leírja a dolgot, egy szar cég


Brussels Airlines nálam mindennek az alja, mert ugyanolyan fapados szolgáltatás, mint egy Wizz/Ryanair csak kb. ötször annyiért.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 10 2022 05:46am
Gyurcsány Ferenc: Végetek van

nem hagyja amba
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 16 2022 04:39am
1 EUR = 404 HUF

KÖSZ ORBÁN A KURVA ANYÁDAT B)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 16 2022 04:47am
Quote (-joey- @ 16 Aug 2022 12:39)
1 EUR = 404 HUF

KÖSZ ORBÁN A KURVA ANYÁDAT B)


soros + haboru + brusszel + migransok
nekik kell koszonni
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Aug 16 2022 05:30am
Quote (-joey- @ 16 Aug 2022 12:39)
1 EUR = 404 HUF

KÖSZ ORBÁN A KURVA ANYÁDAT B)


szerintem egy kis mosolyt legalabb csalna a szajara ha meglatna hogy szenvedsz

de nem latja


most hetvegen voltam otthon es tobb bolt/etterem amibe jartam bezart. peksegekben meg egy ket helyeken az arak is eleg durvak voltak, de a hiradasok alapjan talan rosszabbra szamitottam.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1139513961397139813991468Next
Add Reply New Topic New Poll