Quote (tevetava @ 16 Sep 2012 16:58)
kicsit szégyellem, hogy játszom ezzel a játékkal, amikor megy a gangnam style dreamhacken, és mutatják, hogy a közönség mit csinál. és ezért néznek rád furán emberek, amikor mondod, hogy szoktál számítógépes játékokkal játszani. bad feels :[
+ amikor a swedish nationalson kihívtak 2 embert táncolni a gangnam stylera, és az egyik kivette a műkezét, és úgy csinált vele, mintha a farka lenne, miközben a másik kicsatolta az övét, in the most awkward way
hopp, ez edit akart lenni
This post was edited by tevetava on Sep 16 2012 09:00am