d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1139513961397139813992724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2012 09:00am
Quote (tevetava @ 16 Sep 2012 16:58)
kicsit szégyellem, hogy játszom ezzel a játékkal, amikor megy a gangnam style dreamhacken, és mutatják, hogy a közönség mit csinál. és ezért néznek rád furán emberek, amikor mondod, hogy szoktál számítógépes játékokkal játszani. bad feels :[


+ amikor a swedish nationalson kihívtak 2 embert táncolni a gangnam stylera, és az egyik kivette a műkezét, és úgy csinált vele, mintha a farka lenne, miközben a másik kicsatolta az övét, in the most awkward way

hopp, ez edit akart lenni

This post was edited by tevetava on Sep 16 2012 09:00am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2012 09:11am
Quote (tevetava @ 16 Sep 2012 17:00)
+ amikor a swedish nationalson kihívtak 2 embert táncolni a gangnam stylera, és az egyik kivette a műkezét, és úgy csinált vele, mintha a farka lenne, miközben a másik kicsatolta az övét, in the most awkward way

hopp, ez edit akart lenni




amugy ilyen 20 ev mulva siman egyenrangu lehet majd 1-1 esport mint mondjuk a snooker most ha minden jol megy szerintem, tiszta jo lesz

This post was edited by SummertimeClothes on Sep 16 2012 09:14am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2012 09:17am
Quote (SummertimeClothes @ 16 Sep 2012 17:11)
http://files-cdn.formspring.me/photos/20120705/n4ff63255e33ca.jpg

amugy ilyen 20 ev mulva siman egyenrangu lehet majd 1-1 esport mint mondjuk a snooker most ha minden jol megy szerintem, tiszta jo lesz


amíg az ázsián kívüli átlag gamer ilyen retardált, addig szerintem nem fog ez megváltozni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2012 09:22am
Quote (tevetava @ 16 Sep 2012 17:17)
amíg az ázsián kívüli átlag gamer ilyen retardált, addig szerintem nem fog ez megváltozni


dno, nekem pl az csak a 4 padtarsam kozul itt (semelyik masik osztalytarsammal nem beszeltem egyaltalan kb : D) 3 starcraftozik, meg egyik lolozik, meg ilyesmi, es nem is kulonosebben autistak
bar bronze-gold mindegyik
na de csak annyi a lenyeg hogy itt elterjettebb/elfogadottabb a vidya meg nem mindenkinek van neckbeardje akinek van lvl85 paladinja!
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2012 09:33am
Quote (NerfHydraDPS @ 16 Sep 2012 17:28)


hajaj most mi lesz

/elég gáz mondjuk, hogy amikor rombolom az mmrem mert randomozni akarok akkor dob össze veled, nem gondolod?:DD

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 16 2012 09:33am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 16 2012 09:36am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Sep 2012 16:33)
hajaj most mi lesz

/elég gáz mondjuk, hogy amikor rombolom az mmrem mert randomozni akarok akkor dob össze veled, nem gondolod?:DD


én se értem, hogy lehet egy diamondos patkánynak akkora mmrje, hogy egyáltalán bedobjon vele :D


amúgy a lényeg az egészben, hogy tartozol egy szopással és már tanúk is lesznek :drool:
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2012 11:19am
midnen cloaked unit meleg en mondom
+dreamhack visszavehetne a dubstepbol

This post was edited by SummertimeClothes on Sep 16 2012 11:21am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2012 11:27am
valaki játszon velem!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2012 11:42am
Quote (tevetava @ 16 Sep 2012 19:27)
valaki játszon velem!


én majd játszom, ha végignéztem ezt a szar kaptárt xddd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1139513961397139813992724Next
Add Reply New Topic New Poll