d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1139413951396139713981468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 6 2022 03:24am
sajnos muter is ezt olvassa, pedig nem fideszes, de total ezeket a """""hireket""""" hallom tole.
ha megprobalom elmagyarazni neki, hogy olvasson mast is, es atlagoljon, akkor az elso kerdes, hogy hol olvastam.
if not origo then alhir, fake, hazusag
kar erte, kivalo ugynok volt
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 6 2022 03:55am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 6 2022 11:19am)



Már egy ideje egyik cikk alá sem írják oda a szerző nevét.
Remélem megélem azt a napot, amikor valaki felrobbantja a szerkesztőséget.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 8 2022 03:09am
> a fidesz feltuzelte az embereket, hogy a brusszeli szankciok miatt magasak a rezsikoltsegek
> telen tomegek fognak fazni es/vagy tonkremenni amyagilag a magas rezsi miatt
> az mszp es a jobbik a tel utanra tervez egy eu tagsag nepszavazast

Ekkora hulyek nem lehetnek, ez biztosan szandekos.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 8 2022 03:15am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 8 2022 11:09am)
> a fidesz feltuzelte az embereket, hogy a brusszeli szankciok miatt magasak a rezsikoltsegek
> telen tomegek fognak fazni es/vagy tonkremenni amyagilag a magas rezsi miatt
> az mszp es a jobbik a tel utanra tervez egy eu tagsag nepszavazast

Ekkora hulyek nem lehetnek, ez biztosan szandekos.



Szatellit pártok.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 8 2022 05:00am
Quote (CyberPunk666 @ 8 Aug 2022 12:09)
> a fidesz feltuzelte az embereket, hogy a brusszeli szankciok miatt magasak a rezsikoltsegek
> telen tomegek fognak fazni es/vagy tonkremenni amyagilag a magas rezsi miatt
> az mszp es a jobbik a tel utanra tervez egy eu tagsag nepszavazast

Ekkora hulyek nem lehetnek, ez biztosan szandekos.


a fidesznek miért lenne jó ha kilépnénk az euból, közel nem tudnának annyi pénzt lopni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 8 2022 05:01am
Quote (MarcusD @ Aug 8 2022 01:00pm)
a fidesznek miért lenne jó ha kilépnénk az euból, közel nem tudnának annyi pénzt lopni


Ha elzárják az EU-s pénzeket, akkor nem fognak tudni lopni.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 8 2022 06:33am
Quote (-joey- @ 8 Aug 2022 13:01)
Ha elzárják az EU-s pénzeket, akkor nem fognak tudni lopni.



Szerintem bloff es igy akarjak kizsarolni a tamogatasokat.
Egyszeruen meg Orban sajat erdeke is a maradas.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 8 2022 07:02am


Csöves Ryanair.

AFK lehugyozom a Ryanairt.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 8 2022 08:09am
Quote (-joey- @ Aug 8 2022 03:02pm)
https://i.imgur.com/7eZ0PgZ.png

Csöves Ryanair.

AFK lehugyozom a Ryanairt.


Xddd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1139413951396139713981468Next
Add Reply New Topic New Poll