Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 6 2022 11:17am)
megprobaltam vegigolvasni 1 origo cikket (eddig jellemzoen elolvastam a cikk cimet, max elso par mondatot, az is boven sok volt)
most eljutottam a feleig, de leolvadt az agyam, egyszeruen be kellett zarnom.
nem az a baj, hogy fideszes, meg az se akkora baj, hogy hazudik, de ez a stilus.... kb mint 1 ovodas. ha tudna irni, akar o is lehetne origos """""ujsagiro"""""
total sajnalom azt, aki csak ezt olvassa, mert olyan mint 1 mesekonyv. kb annyi benne a valosag.
Csak nem egy Bordács Bálint cikket olvastál?
A csávó fidelitas-os volt, azok mind ilyen nyomorékok.