d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1139313941395139613971468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 31 2022 05:56am
Quote (MarcusD @ 31 Jul 2022 11:43)
Szijjártó a beszámoló szerint ezután azt kezdte fejtegeni, hogy mi miért engedhetjük meg magunknak az alacsony adókat. Szerinte ilyeneket csak az az ország tud bevezetni, ahol a költségvetési fegyelem magas szintű, és ahol fegyelmezetten gazdálkodnak.

Ezért az alacsony adókat azok az országok tudják megengedni maguknak, ahol a kormányzati politika nem a népszerűséghajhász osztogatásra alapul. És ezt nem mindenki tudja megtenni, nincs mindenhol elég támogatottság és stabilitás


jo pelda erre a 27% afa kekw
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 31 2022 01:33pm
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 5 2022 03:46am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 5 2022 07:21am
Quote (-joey- @ 5 Aug 2022 11:46)


ezek vmi fakeprofil + berkommentelok. minden ismerosuk hasonlo tier nyugger
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 5 2022 09:33am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 5 2022 03:21pm)
ezek vmi fakeprofil + berkommentelok. minden ismerosuk hasonlo tier nyugger






Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 5 2022 09:37am




Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2022 12:14pm
Sipákoltok liPsik
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 6 2022 03:17am
megprobaltam vegigolvasni 1 origo cikket (eddig jellemzoen elolvastam a cikk cimet, max elso par mondatot, az is boven sok volt)
most eljutottam a feleig, de leolvadt az agyam, egyszeruen be kellett zarnom.
nem az a baj, hogy fideszes, meg az se akkora baj, hogy hazudik, de ez a stilus.... kb mint 1 ovodas. ha tudna irni, akar o is lehetne origos """""ujsagiro"""""
total sajnalom azt, aki csak ezt olvassa, mert olyan mint 1 mesekonyv. kb annyi benne a valosag.
brutalis ez az agymosas, amit csinalnak

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Aug 6 2022 03:18am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 6 2022 03:18am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 6 2022 11:17am)
megprobaltam vegigolvasni 1 origo cikket (eddig jellemzoen elolvastam a cikk cimet, max elso par mondatot, az is boven sok volt)
most eljutottam a feleig, de leolvadt az agyam, egyszeruen be kellett zarnom.
nem az a baj, hogy fideszes, meg az se akkora baj, hogy hazudik, de ez a stilus.... kb mint 1 ovodas. ha tudna irni, akar o is lehetne origos """""ujsagiro"""""
total sajnalom azt, aki csak ezt olvassa, mert olyan mint 1 mesekonyv. kb annyi benne a valosag.



Csak nem egy Bordács Bálint cikket olvastál?
A csávó fidelitas-os volt, azok mind ilyen nyomorékok.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 6 2022 03:19am
Quote (-joey- @ 6 Aug 2022 11:18)
Csak nem egy Bordács Bálint cikket olvastál?
A csávó fidelitas-os volt, azok mind ilyen nyomorékok.


https://www.origo.hu/itthon/20220805-a-baloldal-el-akarja-torolni-a-rezsicsokkentest.html
ez volt az
Go Back To Magyar Topic List
Prev1139313941395139613971468Next
Add Reply New Topic New Poll