d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1139313941395139613971887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 20 2012 05:04pm
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Sep 20 2012 05:07pm
Quote (bajcli @ Sep 21 2012 12:04am)


l2p
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 20 2012 05:08pm
Quote (iFeelAlone @ 21 Sep 2012 01:07)
l2p


I ain't even mad

pedig most ha nem disencheltem volna az összes pvp cuccomat, tök szívesen leállnék vele faszkodni, kár, hogy 0 resilience-szel totál esélytelen vagyok (mondjuk kb amúgyis)
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Sep 20 2012 05:09pm
nekem van 4 napom hogy felhúzzak egy jc-t 150-ről maxra de bloodscalpon kb esélytelen. :(
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 20 2012 05:11pm
Quote (iFeelAlone @ 21 Sep 2012 01:09)
nekem van 4 napom hogy felhúzzak egy jc-t 150-ről maxra de bloodscalpon kb esélytelen. :(


mér, service-t csinálsz, vagy mop elején zsidajkodni akarsz?

húzzál mellé egy mininget, ha az opció (akár egy kisDKval, 1-300 simán megvan karihúzás nélkül, és az máris egy csomó JC mat)
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Sep 20 2012 05:11pm
Quote (bajcli @ Sep 21 2012 12:11am)
mér, service-t csinálsz, vagy mop elején zsidajkodni akarsz?

húzzál mellé egy mininget, ha az opció (akár egy kisDKval, 1-300 simán megvan karihúzás nélkül, és az máris egy csomó JC mat)


zsidajkodni fogok.

Mining herba rugót húzok először, egyből utána alchemy jc papot. Már ha meglesz a jc addigra...

This post was edited by iFeelAlone on Sep 20 2012 05:12pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 20 2012 05:31pm
Quote (bajcli @ 21 Sep 2012 01:04)


benneleszel valamelyik pvp videojaban.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 21 2012 12:57am
Quote (bajcli @ Sep 20 2012 11:04pm)


pff nyomorék pala
gondolom stunolt amint meglátott
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 21 2012 01:59am
Quote (bajcli @ 21 Sep 2012 01:08)
I ain't even mad

pedig most ha nem disencheltem volna az összes pvp cuccomat, tök szívesen leállnék vele faszkodni, kár, hogy 0 resilience-szel totál esélytelen vagyok (mondjuk kb amúgyis)


:D
nem jó ezekkel a hirességekkel baszakodni
multkor haverokkal elmentünk premade random bg-zni
bejött stromscale top 1 mage, aztán 8 ember baszkodta mire meghalt baszdmeg :d
(mondjuk nyertünk, mert akkor jött be amikor már 2-0-ra vezettünk)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 21 2012 03:42am
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Sep 2012 09:59)
:D
nem jó ezekkel a hirességekkel baszakodni
multkor haverokkal elmentünk premade random bg-zni
bejött stromscale top 1 mage, aztán 8 ember baszkodta mire meghalt baszdmeg :d
(mondjuk nyertünk, mert akkor jött be amikor már 2-0-ra vezettünk)


kszándin

mondjuk azért full pvp geareket feltételezve a 8v1 eléggé túlzásnak tűnik :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1139313941395139613971887Next
Add Reply New Topic New Poll