Quote (bajcli @ 21 Sep 2012 01:08)
I ain't even mad
pedig most ha nem disencheltem volna az összes pvp cuccomat, tök szívesen leállnék vele faszkodni, kár, hogy 0 resilience-szel totál esélytelen vagyok (mondjuk kb amúgyis)

nem jó ezekkel a hirességekkel baszakodni
multkor haverokkal elmentünk premade random bg-zni
bejött stromscale top 1 mage, aztán 8 ember baszkodta mire meghalt baszdmeg
(mondjuk nyertünk, mert akkor jött be amikor már 2-0-ra vezettünk)