d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1139313941395139613974114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 29 2012 12:42pm
Quote (InfamousMythos @ 29 May 2012 19:08)
ok
felpatcheltem ezt aszart
elinditom
beirom jelszo
kiirja h van ujabb patch ujraindul a game es patchel magatol
ujraindul es kiirja h d3 is already running
???
kurva anyad blizzard


akinek ez van, megvan miért csinálja ezt

US kliensel játszunk, nem EU-ssal, így előre patchel de ahol játszanánk ott még nem éles = gg

ha nem akarjátok (akinek így van) hogy minden patchnél ez a szarakodás legyen, töltsétek le az EU-sat, én is most ezt csináltam, lejött 5 perc alatt 6 MB-al
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 12:43pm
Quote (iFeelAlone @ May 29 2012 08:38pm)
erre én is gondoltam, hogy ha signature spell nélkül tolom akkor boztos megéri lassú 2kezessel tolni.


jah, igazabol akkor is, ha signature spellt hasznalsz :D
ezt magyarazom mindenkinek, hogy casteren minnel lassabb ugyanakkora dpssel, annal jobb
meg ilyenekre mint a hydra pl, nem is hiszem hogy hat az attack speed, vagy egyaltalan az attackspeedbol jovo dmg
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 29 2012 12:44pm
Quote (meatyowllegs @ 29 May 2012 19:43)
jah, igazabol akkor is, ha signature spellt hasznalsz :D
ezt magyarazom mindenkinek, hogy casteren minnel lassabb ugyanakkora dpssel, annal jobb
meg ilyenekre mint a hydra pl, nem is hiszem hogy hat az attack speed, vagy egyaltalan az attackspeedbol jovo dmg


ezért is nem szimpi nekem, hogy karakter lapon attack speed-el beszorozva van a damage, és DPS-t ír ki

teljesen összezavar mindenkit, és hülye tesóm attack speed sorkra ment... 2 nap volt meggyőzni (persze nem hitt nekem, csak miután infernón látta hogy egy talicska ***)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 12:45pm
Quote (meatyowllegs @ May 29 2012 06:43pm)
jah, igazabol akkor is, ha signature spellt hasznalsz :D
ezt magyarazom mindenkinek, hogy casteren minnel lassabb ugyanakkora dpssel, annal jobb
meg ilyenekre mint a hydra pl, nem is hiszem hogy hat az attack speed, vagy egyaltalan az attackspeedbol jovo dmg


ez buildtöl is függ
én wdm pl pont attack speed miatt jo
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 12:49pm
Quote (sylke @ May 29 2012 08:45pm)
ez buildtöl is függ
én wdm pl pont attack speed miatt jo


hat ja, akkor lehet jo, ha olyan spellt hasznalsz, hogy ugyse fogy el a manad, vagy pl a wizard criticalos passivja miatt, tobb kicsi hittel nyilvan jobban jon, vagy life on hit, etc ilyenek mellett lehet jo
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 12:51pm
Quote (meatyowllegs @ May 29 2012 06:49pm)
hat ja, akkor lehet jo, ha olyan spellt hasznalsz, hogy ugyse fogy el a manad, vagy pl a wizard criticalos passivja miatt, tobb kicsi hittel nyilvan jobban jon, vagy life on hit, etc ilyenek mellett lehet jo


de még ha jobb lenne, akkor se tennék 2h axet wizardra
mekkora szégyen már
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 29 2012 12:52pm
Quote (sylke @ May 29 2012 07:51pm)
de még ha jobb lenne, akkor se tennék 2h axet wizardra
mekkora szégyen már


jah. Az olyan mint a staffos sámán.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 12:54pm
Quote (iFeelAlone @ May 29 2012 06:52pm)
jah. Az olyan mint a staffos sámán.


vagy a daggeres barb
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 29 2012 12:58pm
Quote (sylke @ 29 May 2012 19:54)
vagy a daggeres barb


pedig ez gecire style-os :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 01:05pm
Quote (Moonflow @ May 29 2012 06:58pm)
pedig ez gecire style-os :D


d3ban nem az.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1139313941395139613974114Next
Closed New Topic New Poll