Quote (InfamousMythos @ 29 May 2012 19:08)
ok
felpatcheltem ezt aszart
elinditom
beirom jelszo
kiirja h van ujabb patch ujraindul a game es patchel magatol
ujraindul es kiirja h d3 is already running
???
kurva anyad blizzard
akinek ez van, megvan miért csinálja ezt
US kliensel játszunk, nem EU-ssal, így előre patchel de ahol játszanánk ott még nem éles = gg
ha nem akarjátok (akinek így van) hogy minden patchnél ez a szarakodás legyen, töltsétek le az EU-sat, én is most ezt csináltam, lejött 5 perc alatt 6 MB-al