Quote (-joey- @ Jul 29 2022 07:02am)
Nem. Egyelőre csak találgatás megy.
Az optimista scenario az, hogy a "nagy cégen" belül mi egy buborékban leszünk és csináljuk ugyanazt, amit eddig.
Tehát ti ugyanúgy fogtok dolgozni, csak a maradék 150 ember is kap majd fizut