d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1139213931394139513964114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 29 2012 12:26pm
Quote (iFeelAlone @ 29 May 2012 19:16)
bocs, jön le a döglött ló bukkake.


:rofl:

Amugy tok nyomorek ez az enchantress. N1 lenne ha nem lenne igy elkurva az AI, hogy a mob meg masfel kepernyonyire van tolem, de mar ramnyomja a 15 yardos mass controlt amint 60sec a cd, szoval mire odaer a mob, hogy hasson is ra, addigra mar nem tudja hasznalni..
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 12:27pm
Quote (sylke @ May 29 2012 08:26pm)
milyen event


1 db lore book kene az achihoz... elvileg itt van 1 event es azutan dobja
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 12:33pm

bideltem ra 4 millat
:zzz:
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 29 2012 12:34pm
Quote (meatyowllegs @ 29 May 2012 20:27)
1 db lore book kene az achihoz... elvileg itt van 1 event es azutan dobja


de nem te szoltal be hogy minek ez a sok haszontalan achi?
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 29 2012 12:34pm
Quote (meatyowllegs @ May 29 2012 07:33pm)
http://3.imgland.net/cG7Vcq.png
bideltem ra 4 millat
:zzz:


wizard?
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 12:36pm
Quote (iFeelAlone @ May 29 2012 08:34pm)
wizard?


yy
igy mar nem lesz nagyobb dpsed XD
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 12:37pm
Quote (Floodban @ May 29 2012 08:34pm)
de nem te szoltal be hogy minek ez a sok haszontalan achi?


jo, hat ilyeneket, hogy usd meg diablot kezzel, meg KETTO DARAB LVL 60AS MINDENBOL, ki a faszom fogja azt megcsinalni, mikor semmi ertelme :zzz:
de az zavar, hogy mar vagy 20x vegitoltam a1 infernot es nincs meg minden
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 29 2012 12:38pm
Quote (meatyowllegs @ May 29 2012 07:33pm)
http://3.imgland.net/cG7Vcq.png
bideltem ra 4 millat
:zzz:


Tök jó neve van.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 29 2012 12:38pm
Quote (meatyowllegs @ May 29 2012 07:36pm)
yy
igy mar nem lesz nagyobb dpsed XD


erre én is gondoltam, hogy ha signature spell nélkül tolom akkor boztos megéri lassú 2kezessel tolni.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 29 2012 12:40pm
Quote (meatyowllegs @ 29 May 2012 19:37)
jo, hat ilyeneket, hogy usd meg diablot kezzel, meg KETTO DARAB LVL 60AS MINDENBOL, ki a faszom fogja azt megcsinalni, mikor semmi ertelme :zzz:
de az zavar, hogy mar vagy 20x vegitoltam a1 infernot es nincs meg minden


SC+HC karik? :mellow:
marmint azert van bent a 2 karis achi imo

This post was edited by Moonflow on May 29 2012 12:41pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1139213931394139513964114Next
Closed New Topic New Poll