Quote (SteelMeetsSteel @ 22 Jul 2022 13:37)
es a szaritogepbol... nem jonnek ki gyurotten a cuccok?
en vagyok alulkepzett, de nekem ezt az egeszet nehez teregetes nelkul elkepzelni
a legtobb dolgot vasalni is egyszerubb mosas utan, ha nem vasalod is szebben szarad meg a fregolin (marmint gondolom en)
megkérdeztem, nem gyűröttebbek állítólag, mint a szárítóról leszedve
gf meg mindent vasal (még a zoknikat is néha XD), szóval az sem kéne h számítson (gondolom mivel gőzöl a cucc, mindegy)
úgy tűnik ez olyan, mint a mosogatógép, egyszer használtad, többet nem akarsz nélküle élni
de amúgy ezt több női ismerősöm +1ezi
This post was edited by Anarkin on Jul 22 2022 06:26am