d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1139013911392139313941468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 22 2022 06:24am
Quote (SteelMeetsSteel @ 22 Jul 2022 13:37)
es a szaritogepbol... nem jonnek ki gyurotten a cuccok?

en vagyok alulkepzett, de nekem ezt az egeszet nehez teregetes nelkul elkepzelni

a legtobb dolgot vasalni is egyszerubb mosas utan, ha nem vasalod is szebben szarad meg a fregolin (marmint gondolom en)


megkérdeztem, nem gyűröttebbek állítólag, mint a szárítóról leszedve

gf meg mindent vasal (még a zoknikat is néha XD), szóval az sem kéne h számítson (gondolom mivel gőzöl a cucc, mindegy)

úgy tűnik ez olyan, mint a mosogatógép, egyszer használtad, többet nem akarsz nélküle élni

de amúgy ezt több női ismerősöm +1ezi

This post was edited by Anarkin on Jul 22 2022 06:26am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 22 2022 06:29am
Quote (Anarkin @ Jul 22 2022 02:24pm)
megkérdeztem, nem gyűröttebbek állítólag, mint a szárítóról leszedve

gf meg mindent vasal (még a zoknikat is néha XD), szóval az sem kéne h számítson (gondolom mivel gőzöl a cucc, mindegy)

úgy tűnik ez olyan, mint a mosogatógép, egyszer használtad, többet nem akarsz nélküle élni

de amúgy ezt több női ismerősöm +1ezi


Copycat

Nekunk amugy a szarabb ruhak tudnak gyurottek lenni.

Én nem vasalok csak amit kell, feleségem se vasal szal nalunk pl kotelezo a szaritogep a gyerekruhaknak kulonben vasalni kene az összeset és az nn
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 22 2022 06:33am
Quote (Anarkin @ Jul 22 2022 02:24pm)
megkérdeztem, nem gyűröttebbek állítólag, mint a szárítóról leszedve

gf meg mindent vasal (még a zoknikat is néha XD), szóval az sem kéne h számítson (gondolom mivel gőzöl a cucc, mindegy)

úgy tűnik ez olyan, mint a mosogatógép, egyszer használtad, többet nem akarsz nélküle élni

de amúgy ezt több női ismerősöm +1ezi


++ nem gyűr annyira, és ami nekem kurvafontos hogy a törölközők mindig olyanok mint a szállodában, nem olyan mint egy rasztának a hajába törölközni
meg leszedi a szöszt meg a belegabajodott szőrszálakat etc és tisztább is lesz minden mint ha csak simán mosva lenne
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jul 22 2022 06:38am
Quote (-joey- @ Jul 22 2022 02:20pm)
Télen is kint szárítok.


Hóesésben is
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 22 2022 06:44am
Quote (Jancsipapa @ Jul 22 2022 02:38pm)
Hóesésben is


Arra a pár napra, amikor esik a hó, veszek mindig egy szárítógépet.

This post was edited by -joey- on Jul 22 2022 06:45am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 22 2022 07:40am
Quote (-joey- @ 22 Jul 2022 14:44)
Arra a pár napra, amikor esik a hó, veszek mindig egy szárítógépet.


de masnap kidobod remelem
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 22 2022 07:43am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 22 2022 03:40pm)
de masnap kidobod remelem


Naná. B)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 23 2022 01:21am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 23 2022 02:36am
Nézem O1G tusványosi beszédét, és kb. mintha Hitlert nézném. Félelmetes.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 23 2022 03:29am
Quote (-joey- @ Jul 23 2022 10:36am)
Nézem O1G tusványosi beszédét, és kb. mintha Hitlert nézném. Félelmetes.



Gusztustalan féreg, és az agymosottak isszák a szavait

This post was edited by anyd on Jul 23 2022 03:29am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1139013911392139313941468Next
Add Reply New Topic New Poll