d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1139013911392139313941887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2012 12:21pm
Quote (bonemaster @ Sep 16 2012 04:14pm)
PvP over Time-lost Proto drake. Classic


eh
én minap simán csak questeltem egy kibaszot LOW POPULATED serveren és jön vmi barom maeg és elkezd ölni, aztán fél órára rá látom npc scan jelez vyragosa, de ahogy rákattintottam a kis ikonra már halott ikonja volt

ma is ott repültem el és szintén jelzett, rákattintok, halott

LOW POPULATED szerver nem igaz nem farmolták még eddig ki akiknek kellett
Szerintem tuti fullos szerverekről csak ezért áttransferelnek emberek ide, hogy övék lehessen kisebb konkurenciával kelljen számolniuk
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 16 2012 12:22pm
Quote (Senee @ 16 Sep 2012 20:21)
eh
én minap simán csak questeltem egy kibaszot LOW POPULATED serveren és jön vmi barom maeg és elkezd ölni, aztán fél órára rá látom npc scan jelez vyragosa, de ahogy rákattintottam a kis ikonra már halott ikonja volt

ma is ott repültem el és szintén jelzett, rákattintok, halott

LOW POPULATED szerver nem igaz nem farmolták még eddig ki akiknek kellett
Szerintem tuti fullos szerverekről csak ezért áttransferelnek emberek ide, hogy övék lehessen kisebb konkurenciával kelljen számolniuk


minden bizonnyal
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 16 2012 12:23pm
Quote (sylke @ 16 Sep 2012 20:17)
hogy a faszba lehet dkt meg priestet összekeverni


a priest is goblin volt,és mikor csináltam az sst azthittem a pap,csak később néztem meg jobban,mikor már észnél voltam. majdnem agyvérzést kaptam,mikor láttam,hogy 2k hpról resetelt. azhittem már megint baszhatom.

Quote (bajcli @ 16 Sep 2012 20:18)
spamelném rá a /gloatot meg a /lolt, de az is lehet, hogy még csinálnék is egy hordás karit és azzal baszogatnám


gondoltam rá,de leszartam inkább. szerintem így is eléggé idegállapotban volt 8d
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2012 12:23pm
Quote (Floodban @ Sep 16 2012 06:22pm)
minden bizonnyal


hát de most miért? nem?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 16 2012 12:24pm
Quote (Senee @ 16 Sep 2012 20:23)
hát de most miért? nem?


de.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 16 2012 12:30pm
Quote (Senee @ Sep 16 2012 06:21pm)
eh
én minap simán csak questeltem egy kibaszot LOW POPULATED serveren és jön vmi barom maeg és elkezd ölni, aztán fél órára rá látom npc scan jelez vyragosa, de ahogy rákattintottam a kis ikonra már halott ikonja volt

ma is ott repültem el és szintén jelzett, rákattintok, halott

LOW POPULATED szerver nem igaz nem farmolták még eddig ki akiknek kellett
Szerintem tuti fullos szerverekről csak ezért áttransferelnek emberek ide, hogy övék lehessen kisebb konkurenciával kelljen számolniuk


maeg
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 16 2012 12:30pm
Quote (sylke @ 16 Sep 2012 20:30)
maeg


LOW POPULATED
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 16 2012 12:31pm
Quote (Floodban @ Sep 16 2012 06:30pm)
LOW POPULATED


csodálom hogy vyragosábol nem ilyen vgyragoasa lett
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2012 12:37pm
Quote (sylke @ Sep 16 2012 06:30pm)
maeg


Quote (Floodban @ Sep 16 2012 06:30pm)
LOW POPULATED


DIREKT VOLT :D:XD:XD:XDXD:
TORLLED HARD
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 16 2012 12:37pm
Quote (Senee @ 16 Sep 2012 20:37)
DIREKT VOLT :D:XD:XD:XDXD:
TORLLED HARD


maximum trolling
Go Back To Magyar Topic List
Prev1139013911392139313941887Next
Add Reply New Topic New Poll