Quote (meatyowllegs @ 29 May 2012 20:02)
btw, ti fogjatok hasznalni rmaht? ha igen penzert venni, vagy eladni?

en annyi goldot biztos eladok, akarmennyi is lesz az ara, hogy majd abbol meg tudjam venni a kieget + sc2 kiegeket
biztos nem fogom a saját pénzemet költeni benne, ahhoz túl szar a játék
bár eladni is max akkor fogok pénzért, ha már viszonylag normális gearem van (vagy ha találnék valami kibebaszottdurvát, de az meg nem fenyeget)
/e bár ilyen tempóban előbb kijön mists of pandaria, mint a RMAH, akkor meg már úgyis irreleváns
/e2 csapágy csapágy
This post was edited by bajcli on May 29 2012 12:08pm