Quote (meatyowllegs @ 29 May 2012 19:02)
btw, ti fogjatok hasznalni rmaht? ha igen penzert venni, vagy eladni?

en annyi goldot biztos eladok, akarmennyi is lesz az ara, hogy majd abbol meg tudjam venni a kieget + sc2 kiegeket
mopot jó lenne megvenni belőle, de nem hiszem, hogy az egészet össze tudom majd szedni. Valszeg majd összejön valamennyi és kipótolom annyira.