d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1138913901391139213934114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 29 2012 11:56am
Quote (meatyowllegs @ May 29 2012 05:55pm)
wat
uj peccs van?


amcsin, y
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 29 2012 11:56am
Quote (meatyowllegs @ 29 May 2012 18:55)
wat
uj peccs van?


1.0.2.xxxx

eu van beállítva loginhoz

This post was edited by Anarkin on May 29 2012 11:57am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 11:56am
Quote (bajcli @ May 29 2012 05:53pm)
meg kb az összes champion packtől, amikről nekem ragelsz


már nem is szoktam ragelni miattuk (annyit)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 29 2012 11:56am
pr0 taktika infernora, főleg sylke figyelmébe

http://www.youtube.com/watch?v=PEyk63UaBI4
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
May 29 2012 11:59am
Quote (CyberPunk666 @ 29 May 2012 19:56)
pr0 taktika infernora, főleg sylke figyelmébe

http://www.youtube.com/watch?v=PEyk63UaBI4

ololol
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 29 2012 11:59am
Quote (CyberPunk666 @ 29 May 2012 19:56)
pr0 taktika infernora, főleg sylke figyelmébe

http://www.youtube.com/watch?v=PEyk63UaBI4


ok nevettem
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 12:02pm
btw, ti fogjatok hasznalni rmaht? ha igen penzert venni, vagy eladni? :D
en annyi goldot biztos eladok, akarmennyi is lesz az ara, hogy majd abbol meg tudjam venni a kieget + sc2 kiegeket
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 29 2012 12:02pm
Quote (CyberPunk666 @ May 29 2012 06:56pm)
pr0 taktika infernora, főleg sylke figyelmébe

http://www.youtube.com/watch?v=PEyk63UaBI4


ismerős.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 29 2012 12:03pm
Quote (meatyowllegs @ May 29 2012 07:02pm)
btw, ti fogjatok hasznalni rmaht? ha igen penzert venni, vagy eladni? :D
en annyi goldot biztos eladok, akarmennyi is lesz az ara, hogy majd abbol meg tudjam venni a kieget + sc2 kiegeket


én fogom használni és agyvérzést fogok kapni, ha kiderül, hogy a 35 milla goldomért kétszer annyit kaphattam volna.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 29 2012 12:04pm
Quote (meatyowllegs @ 29 May 2012 19:02)
btw, ti fogjatok hasznalni rmaht? ha igen penzert venni, vagy eladni? :D
en annyi goldot biztos eladok, akarmennyi is lesz az ara, hogy majd abbol meg tudjam venni a kieget + sc2 kiegeket


mopot jó lenne megvenni belőle, de nem hiszem, hogy az egészet össze tudom majd szedni. Valszeg majd összejön valamennyi és kipótolom annyira.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138913901391139213934114Next
Closed New Topic New Poll