d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev1138139140141142249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 8 2016 02:21am
Quote (Akizk @ Feb 8 2016 08:54am)
Ja vágom, Cisconak van linuxon futó applikációja, ami mutat real time locationt, de nem a jelerősségből 3szögell, hanem időeltérésbő l és hasonló pontosabb technológiák segítségével határoz meg helyet pontosan. Nem tudom, hogy ki lehet-e nyerni ezeket az adatokat, de sajna nincs natív appjuk.

Mivel ez egy elég nagy projekt most nálunk és jelenleg egy melyik IP subneten van a client helymeghatározás történik (ami több szempontból is fos) ezért lenne rá pénz, hogy független fejlesztőt felbéreljünk aki ír IOS/Android appot.

Gondolom ha a szervertől nem lehet lekérniba location adatokat,akkor a telefonra írt appnak kell tudnia a helymeghatározási technológiát és kiszámolni a locationt, ugye?


csapjatok ki oket a mezore dolgozni, es hasznaljanak gugel mapsot
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Feb 8 2016 11:34am
a boltokat? :D a projektre szánt pénzt meg elkurvázom :D
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 8 2016 12:26pm
Quote (Akizk @ 8 Feb 2016 08:54)
Ja vágom, Cisconak van linuxon futó applikációja, ami mutat real time locationt, de nem a jelerősségből 3szögell, hanem időeltérésbő l és hasonló pontosabb technológiák segítségével határoz meg helyet pontosan. Nem tudom, hogy ki lehet-e nyerni ezeket az adatokat, de sajna nincs natív appjuk.

Mivel ez egy elég nagy projekt most nálunk és jelenleg egy melyik IP subneten van a client helymeghatározás történik (ami több szempontból is fos) ezért lenne rá pénz, hogy független fejlesztőt felbéreljünk aki ír IOS/Android appot.

Gondolom ha a szervertől nem lehet lekérniba location adatokat,akkor a telefonra írt appnak kell tudnia a helymeghatározási technológiát és kiszámolni a locationt, ugye?


Freelancer.com rajesh 200 dollarert megcsinalja. Te meg eladod svajci vallalkozokent.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 8 2016 12:30pm
Quote (ace07 @ Feb 8 2016 06:26pm)
Freelancer.com rajesh 200 dollarert megcsinalja. Te meg eladod svajci vallalkozokent.


olyan is lesz, lol
meg ez nem egy olyan feladat amit látatlanba megcsinál rajesh
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 8 2016 12:49pm
Amugy ha linux alapu a cucc akkor miert nem lehet ra sshzni, dtrace -el megnezni mit csinal a szoftver aztan osszerakatni valami hasonlot?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 8 2016 02:04pm
Quote (llllllllllll @ 8 Feb 2016 20:30)
olyan is lesz, lol
meg ez nem egy olyan feladat amit látatlanba megcsinál rajesh


Ez inkább Vishnunak való feladat, vagy Ravinak.

Quote (ace07 @ 8 Feb 2016 20:49)
Amugy ha linux alapu a cucc akkor miert nem lehet ra sshzni, dtrace -el megnezni mit csinal a szoftver aztan osszerakatni valami hasonlot?


imo ebben az egész cuccban a mit csinál a szoftver rész a legkisebb szopás.
Btw nem egyszerűbb amúgy kitáblázni normálisan egy plázát mondjuk, mint ilyen szarokat tenni bele és az emberek a telefonukat bámulva sétálnának gyökkettő tempóban, mint a westendben... Hogy fulladnának a szökőkútba...

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 8 2016 02:05pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 8 2016 02:18pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 8 2016 09:04pm)
Ez inkább Vishnunak való feladat, vagy Ravinak.



imo ebben az egész cuccban a mit csinál a szoftver rész a legkisebb szopás.
Btw nem egyszerűbb amúgy kitáblázni normálisan egy plázát mondjuk, mint ilyen szarokat tenni bele és az emberek a telefonukat bámulva sétálnának gyökkettő tempóban, mint a westendben... Hogy fulladnának a szökőkútba...


Tokioban voltak olyan plazak amikben többszaz (de lehet ezer is) üzlet volt, azokban is siman eljutottam tablak alapjan oda ahova akartam.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 8 2016 02:22pm
Quote (Karan2_Returned @ Feb 8 2016 09:18pm)
Tokioban voltak olyan plazak amikben többszaz (de lehet ezer is) üzlet volt, azokban is siman eljutottam tablak alapjan oda ahova akartam.


nekem az allet is ki kellett ismernem elotte
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Feb 9 2016 04:43am
Quote (ace07 @ 8 Feb 2016 20:49)
Amugy ha linux alapu a cucc akkor miert nem lehet ra sshzni, dtrace -el megnezni mit csinal a szoftver aztan osszerakatni valami hasonlot?


nem értek hozzá, de a Cisco nem hiszem, hogy olyan könnyő lenne megézni mit csinál
Redhaton fut, de a nagyobb baj, hogy mi Nem csak ciscot használunk, a többi vendornak meg nincs ilyen pro locationja

Quote (ace07 @ 8 Feb 2016 20:26)
Freelancer.com rajesh 200 dollarert megcsinalja. Te meg eladod svajci vallalkozokent.


upwork.com néztem

Quote (CyberPunk666 @ 8 Feb 2016 22:04)
Ez inkább Vishnunak való feladat, vagy Ravinak.



imo ebben az egész cuccban a mit csinál a szoftver rész a legkisebb szopás.
Btw nem egyszerűbb amúgy kitáblázni normálisan egy plázát mondjuk, mint ilyen szarokat tenni bele és az emberek a telefonukat bámulva sétálnának gyökkettő tempóban, mint a westendben... Hogy fulladnának a szökőkútba...


nem csak a navigáció a lényeg, reklám, de ahhoz kell location

This post was edited by Akizk on Feb 9 2016 04:44am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138139140141142249Next
Add Reply New Topic New Poll