Quote (ace07 @ 8 Feb 2016 20:49)
Amugy ha linux alapu a cucc akkor miert nem lehet ra sshzni, dtrace -el megnezni mit csinal a szoftver aztan osszerakatni valami hasonlot?
nem értek hozzá, de a Cisco nem hiszem, hogy olyan könnyő lenne megézni mit csinál
Redhaton fut, de a nagyobb baj, hogy mi Nem csak ciscot használunk, a többi vendornak meg nincs ilyen pro locationja
Quote (ace07 @ 8 Feb 2016 20:26)
Freelancer.com rajesh 200 dollarert megcsinalja. Te meg eladod svajci vallalkozokent.
upwork.com néztem
Quote (CyberPunk666 @ 8 Feb 2016 22:04)
Ez inkább Vishnunak való feladat, vagy Ravinak.
imo ebben az egész cuccban a mit csinál a szoftver rész a legkisebb szopás.
Btw nem egyszerűbb amúgy kitáblázni normálisan egy plázát mondjuk, mint ilyen szarokat tenni bele és az emberek a telefonukat bámulva sétálnának gyökkettő tempóban, mint a westendben... Hogy fulladnának a szökőkútba...
nem csak a navigáció a lényeg, reklám, de ahhoz kell location
This post was edited by Akizk on Feb 9 2016 04:44am