☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
138
139
140
141
142
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 728507
Replies: 50000
Track Topic
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#1391
Feb 9 2012 04:30am
Quote (Rawen @ Feb 8 2012 10:56pm)
szar
Dave Mirra-ban jobbat tolok!
jaja!
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#1392
Feb 9 2012 04:31am
Quote (szabika @ Feb 5 2012 11:35pm)
>TFW AZT HISZED HOGY NINCS SULI JÖVÖHET ERRE FELMEGY NEPTUNRA...
:ASDASIFU HAIFF ÁAF: AFA FS
>tfw végülis feljöttél pestre de egész héten egy órára se mentél be
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#1393
Feb 9 2012 05:13am
>tfw meleg vagyok
egomanus
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold
:
5.30
#1394
Feb 9 2012 05:37am
>tfw amikor a nővérem besír, hogy ne mehessek Volt-ra és ha eléri a célját, soha az életbe nem beszélek vele többet.
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#1395
Feb 9 2012 05:37am
Quote (szabika @ Feb 9 2012 12:31pm)
>tfw végülis feljöttél pestre de egész héten egy órára se mentél be
i know that feel
fleSs
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold
:
62.00
#1396
Feb 9 2012 06:37am
Quote (ecneB @ 8 Feb 2012 21:20)
Gurke? ^^
ő nekem tartozik!
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#1397
Feb 9 2012 07:02am
Quote (egomanus @ Feb 9 2012 12:37pm)
>tfw amikor a nővérem besír, hogy ne mehessek Volt-ra és ha eléri a célját, soha az életbe nem beszélek vele többet.
[img]nővér.jpg[/img]
shit nem tölti be bro fixáld
egomanus
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold
:
5.30
#1398
Feb 9 2012 08:42am
Quote (szabika @ Feb 9 2012 03:02pm)
nővér.jpg
shit nem tölti be bro fixáld
nem kapsz képet.
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#1399
Feb 9 2012 08:44am
Quote (egomanus @ 9 Feb 2012 15:42)
nem kapsz képet.
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#1400
Feb 9 2012 08:46am
Quote (Rawen @ 9 Feb 2012 16:44)
http://i40.tinypic.com/4jlypx.gif
Bunk'd :DD
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
138
139
140
141
142
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact