d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev11381391401411425001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 9 2012 04:30am
Quote (Rawen @ Feb 8 2012 10:56pm)
szar
Dave Mirra-ban jobbat tolok!


jaja!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 9 2012 04:31am
Quote (szabika @ Feb 5 2012 11:35pm)
>TFW AZT HISZED HOGY NINCS SULI JÖVÖHET ERRE FELMEGY NEPTUNRA...

:ASDASIFU HAIFF ÁAF: AFA FS


>tfw végülis feljöttél pestre de egész héten egy órára se mentél be
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 9 2012 05:13am
>tfw meleg vagyok
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Feb 9 2012 05:37am
>tfw amikor a nővérem besír, hogy ne mehessek Volt-ra és ha eléri a célját, soha az életbe nem beszélek vele többet.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Feb 9 2012 05:37am
Quote (szabika @ Feb 9 2012 12:31pm)
>tfw végülis feljöttél pestre de egész héten egy órára se mentél be



i know that feel
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Feb 9 2012 06:37am
Quote (ecneB @ 8 Feb 2012 21:20)
Gurke? ^^


ő nekem tartozik!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 9 2012 07:02am
Quote (egomanus @ Feb 9 2012 12:37pm)
>tfw amikor a nővérem besír, hogy ne mehessek Volt-ra és ha eléri a célját, soha az életbe nem beszélek vele többet.


[img]nővér.jpg[/img]
shit nem tölti be bro fixáld
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Feb 9 2012 08:42am
Quote (szabika @ Feb 9 2012 03:02pm)
nővér.jpg
shit nem tölti be bro fixáld


nem kapsz képet. :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 9 2012 08:44am
Quote (egomanus @ 9 Feb 2012 15:42)
nem kapsz képet. :D


Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 9 2012 08:46am
Quote (Rawen @ 9 Feb 2012 16:44)
http://i40.tinypic.com/4jlypx.gif


Bunk'd :DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev11381391401411425001Next
Closed New Topic New Poll