omg 3 akkora csicskával kerültem össze, mindegyik feedel... az egyik meg masszívan nooboz mindenkit. evelynnel van meghalt vagy 15-20x és én vagyok a szar, pedig alig haltam. de áááááááh ÚGYFELIDEGESÍT
/és a végén az összesítőt se jeleníti meg, h reportoljam a köcsög senkiháziakat!!!!
és fogadjunk, h ki fog vágni, mert nem adta meg se az x-pt, se az ip-t
Quote (jarabekg @ 8 Jun 2011 23:13)
legalább játszhatsz
nekem 1 óra várakozás után kiírta, hogy bocs de túl zsúfolt a szerver, nem enged be
:c
majd ha felenged nyomunk egyet, ha megígéred, h nem feedelsz
This post was edited by zsansaccount on Jun 8 2011 03:24pm