d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11381391401411424303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 8 2011 12:17pm
Quote (harcikacsa17 @ 8 Jun 2011 20:05)
Please do note that I renamed your summoner name as "RainbowShiit" isn't appropriate, the new name is "RainbowAwesome" - let me know if you don't like this name and we can change it to something else
apátokfaszát


mekkorát nevettem : DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 8 2011 01:05pm
Quote (N4aBz @ Jun 8 2011 06:09pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Quote (zsansaccount @ Jun 8 2011 06:17pm)
mekkorát nevettem : DDDDDDDDDDDD


,,I,,
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 8 2011 01:12pm
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

unable to connect
nektek is?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 8 2011 01:28pm
Quote (zsansaccount @ Jun 8 2011 07:12pm)
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

unable to connect
nektek is?


yy
de most ki is dobott
félóra mire bekerülök.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 8 2011 01:33pm
Quote (harcikacsa17 @ 8 Jun 2011 21:28)
yy
de most ki is dobott
félóra mire bekerülök.


nekem most 1 órát ír... faszom
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 8 2011 03:12pm
omg 3 akkora csicskával kerültem össze, mindegyik feedel... az egyik meg masszívan nooboz mindenkit. evelynnel van meghalt vagy 15-20x és én vagyok a szar, pedig alig haltam. de áááááááh ÚGYFELIDEGESÍT

/és a végén az összesítőt se jeleníti meg, h reportoljam a köcsög senkiháziakat!!!!
és fogadjunk, h ki fog vágni, mert nem adta meg se az x-pt, se az ip-t

Quote (jarabekg @ 8 Jun 2011 23:13)
legalább játszhatsz

nekem 1 óra várakozás után kiírta, hogy bocs de túl zsúfolt a szerver, nem enged be


:c
majd ha felenged nyomunk egyet, ha megígéred, h nem feedelsz :D

This post was edited by zsansaccount on Jun 8 2011 03:24pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 8 2011 03:13pm
Quote (zsansaccount @ Jun 8 2011 10:12pm)
omg 3 akkora csicskával kerültem össze, mindegyik feedel... az egyik meg masszívan nooboz mindenkit. evelynnel van meghalt vagy 15-20x és én vagyok a szar, pedig alig haltam. de áááááááh ÚGYFELIDEGESÍT


legalább játszhatsz

nekem 1 óra várakozás után kiírta, hogy bocs de túl zsúfolt a szerver, nem enged be
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 9 2011 02:41am
Quote (jarabekg @ Jun 8 2011 10:13pm)
legalább játszhatsz

nekem 1 óra várakozás után kiírta, hogy bocs de túl zsúfolt a szerver, nem enged be


igazabol a faszom televan euval, mar nincs is kedvem felhuzni egy accot ott is...

NAn soha, azaz soha nincs sorbanallas, raadasul ott mar lvl30 vagyok egy valag heroval es 4 runasettel.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 9 2011 04:08am

tetszik orianna
Go Back To Magyar Topic List
Prev11381391401411424303Next
Add Reply New Topic New Poll