d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1138139140141142257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 4 2010 02:18pm
Quote (Vismajor @ Oct 4 2010 10:14pm)
Benne vagyok, túl nagy  apangás..túl régid 2s arc vagyok h friendsek nyomják még :/
IM NOT YOUR TOOOY
nah, elhúzom innen a csíkot mert felvagyok pörögve


Heh ! Le kéne állni a cuccal :wacko:
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 4 2010 02:42pm
felvagyok pörögve
a tegnapi vexc után ma egy ohm...locked stashből :Wacko:
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 4 2010 02:45pm
Quote (szabika @ Oct 4 2010 10:42pm)
felvagyok pörögve
a tegnapi vexc után ma egy ohm...locked stashből :Wacko:


Ehhez viszont gratula, mármint főleg a ládás részéhez : )
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 4 2010 02:47pm
Quote (szabika @ Oct 4 2010 09:42pm)
felvagyok pörögve
a tegnapi vexc után ma egy ohm...locked stashből :Wacko:


hax
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 4 2010 03:01pm
Quote (LindaPpP @ Oct 4 2010 09:45pm)
Ehhez viszont gratula, mármint főleg a ládás részéhez : )


rawr :$

Quote (A122 @ Oct 4 2010 09:47pm)
hax


Gold: 6,600.00

whos talkin
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 4 2010 04:49pm
Quote (LindaPpP @ Oct 4 2010 09:45pm)
Ehhez viszont gratula, mármint főleg a ládás részéhez : )


Esett egy Ist most cow kingből hogy biztosra menjek :))))

2010. október 5. 0:55:43 Érkezett 1,000.00 (2,365.00 -> 3,365.00)

Unid CTA-ra valo esett ma éjjel cirka 1 óra alatt ^^^^^^

This post was edited by szabika on Oct 4 2010 04:58pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 4 2010 10:45pm
feltegyem-e ezt a játékot vagy ne....?
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Oct 5 2010 12:02am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 5 2010 04:45am)
feltegyem-e ezt a játékot vagy ne....?


hát ha átszeretnéd élni h több száz mf run után semmit nem találsz akkor igen!! :D (meg egyedül elég nehéz lassabb a haladás hellig, bár hellen már akad 1 két jó baalrun :))
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Oct 5 2010 12:42am
Quote (Khaszas @ 5 Oct 2010 08:02)
hát ha átszeretnéd élni h több száz mf run után semmit nem találsz akkor igen!! :D (meg egyedül elég nehéz lassabb a haladás hellig, bár hellen már akad 1 két jó baalrun :))


1 két
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Oct 6 2010 10:48am
softcore europe ladder

um runa
st 40@ ( vagyis a kerdes,hogy 40fg-ert megeri-e megvenni...)

mennyit er? kulon-kulon...


This post was edited by Zkilla on Oct 6 2010 10:48am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138139140141142257Next
Closed New Topic New Poll