d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11381391401411421650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 5 2009 04:14am
Quote (beni @ Sat, 5 Sep 2009, 12:08)
De tipikus alatt mit kell érteni? Mert én pl imádtam ponyvaregényt, 4 szobát, stb de Kill Billt utáltam. Gondolom inkább az utóbbira hajaz. :(


remélem :drool:
ajj a kutyus elvitte a pokrócát
most őszintén miért viszi el? ^^
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 5 2009 04:15am
hat a fagonballt senkinek sem ajanlom

This post was edited by sondor on Sep 5 2009 04:16am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 5 2009 04:17am
Quote (GoreKnight9 @ Sat, Sep 5 2009, 11:14am)
remélem  :drool:
ajj a kutyus elvitte a pokrócát
most őszintén miért viszi el? ^^


az energiaáramlás suboptimális volt a szoba azon pontjában a déli pihenésre
- feng shui kutya
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 5 2009 04:31am
Quote (beni @ Sat, 5 Sep 2009, 12:08)
De tipikus alatt mit kell érteni? Mert én pl imádtam ponyvaregényt, 4 szobát, stb de Kill Billt utáltam. Gondolom inkább az utóbbira hajaz. :(


inkább a kill billre hajaz igy van

vannak benne hosszu párbeszédek de az akcio jelenetek meg tele vannak vérrel
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Sep 6 2009 06:23am
The Majestic (mi lenne ha..) nagyon megfogott
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Sep 6 2009 10:59am
12 majom, sztem marha jó film! Bruce Willis újfent hozza a formáját :D
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 6 2009 11:00am
Quote (dunaicapa @ Sun, Sep 6 2009, 01:23pm)
The Majestic (mi lenne ha..) nagyon megfogott


az bezony gecinagy film
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 6 2009 12:15pm
Quote (pocahontas @ Sun, Sep 6 2009, 05:59pm)
12 majom, sztem marha jó film! Bruce Willis újfent hozza a formáját :D


1995-ös film úgyhogy kicsit furcsa kijelenteni, hogy "újfent" ^^
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 6 2009 12:16pm
Quote (pocahontas @ Sun, 6 Sep 2009, 18:59)
12 majom, sztem marha jó film! Bruce Willis újfent hozza a formáját :D


jaja
az nekem is tetszett
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 6 2009 12:23pm
Quote (Ad4mz @ Sun, 6 Sep 2009, 18:16)
jaja
az nekem is tetszett


ne ilyen látványosan nyalj plz :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev11381391401411421650Next
Add Reply New Topic New Poll