Quote (beni @ Sat, 5 Sep 2009, 12:08)
De tipikus alatt mit kell érteni? Mert én pl imádtam ponyvaregényt, 4 szobát, stb de Kill Billt utáltam. Gondolom inkább az utóbbira hajaz.

inkább a kill billre hajaz igy van
vannak benne hosszu párbeszédek de az akcio jelenetek meg tele vannak vérrel