d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11381391401411424114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 28 2008 05:10am
Quote (Ad4mz @ Mon, Jul 28 2008, 11:00am)
nn ngothos szarok


new generation of techno hard? biggrin.gif

mad.gif

Quote (rockerdave @ Mon, Jul 28 2008, 11:07am)
nekem tetszik az ötlet
hiába figyelsz mi esik,mikor rajtad kívül 7 pickites van a játékban lol...


nekem is

This post was edited by painkiller8 on Jul 28 2008 05:11am
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Jul 29 2008 12:10am
nekem is tetszik...mmo game-ekben is hasonlóan működik a loot rendszer
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2008 03:46pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 31 2008 03:47pm
Folytassuk itt.. ^^

"ezt ertem, de ennek mi koze van vagy hogyan befolyasolja a jsp jovojet?" by rici

Én úgy látom, hogy a legnagyobb réteg itt diablózik. Ha megjelenik az új rész, hatalmas százaléka fog áttérni a 3-ra.. Egyre kevesebb látogatás, és szépen lassan kihal a jsp. Persze itt maradnak az olyan emberek, mint mondjuk te, hogy szétspammeljék az oldalt.. ^^ Ha sok százezer emberben gondolkodunk, akkor az egyszerűbb utat fogják választani a játékosok, márpedig azt, hogy ingame megoldják a tradet, ha persze ez lehetséges.. ^^
Ez persze találgatás részemről, egy másodpercig nem vitatom.. ^^

This post was edited by ecneB on Jul 31 2008 03:52pm
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 31 2008 03:48pm
Quote (ecneB @ Thu, Jul 31 2008, 10:47pm)
Folytassuk itt.. ^^


Quote (ecneB @ Thu, Jul 31 2008, 10:46pm)
Én úgy tudom, hogy ha már felvetted, akkor nem adható el az item. Így azért kicsit mindjárt más. Sokkal jobb egy olyasmi rendszer. Nézzük meg, milyen volt az új ladder restart. Első két nap, telis-tele élvezettel, örülsz, ha találsz valami normális cuccot. Most? Találnék egy hr-t már azt is leszarnám, mert ahhoz viszonyítva, hogy mennyit érhetne, inkább elsírnám magam.
Jó, persze, aláírom a nagy pvp fanatikusoknak ez éri meg, mert fut x bot, és ő csak megtervez egy karit, pvp-zik.. De egy átlag játékos szerintem örül annak, hogy saját maga szerzi meg a cuccait, szerintem ezt nevezik játékélménynek. Itt ez a pvp rész már egyfajta státuszszimbólum lett.. "BESZÓTTÁ? DUEL!"
Csinálják meg normálisra az új részt úgy, hogy lehetőleg ezek az említett dolgok ne legyenek meg..


ezt ertem, de ennek mi koze van vagy hogyan befolyasolja a jsp jovojet? biggrin.gif
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 31 2008 03:59pm
[QUOTE=ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH,Thu, 31 Jul 2008, 21:48]Quote (ecneB @ Thu, Jul 31 2008, 10:46pm)
Én úgy tudom, hogy ha már felvetted, akkor nem adható el az item. Így azért kicsit mindjárt más. Sokkal jobb egy olyasmi rendszer. Nézzük meg, milyen volt az új ladder restart. Első két nap, telis-tele élvezettel, örülsz, ha találsz valami normális cuccot. Most? Találnék egy hr-t már azt is leszarnám, mert ahhoz viszonyítva, hogy mennyit érhetne, inkább elsírnám magam.
Jó, persze, aláírom a nagy pvp fanatikusoknak ez éri meg, mert fut x bot, és ő csak megtervez egy karit, pvp-zik.. De egy átlag játékos szerintem örül annak, hogy saját maga szerzi meg a cuccait, szerintem ezt nevezik játékélménynek. Itt ez a pvp rész már egyfajta státuszszimbólum lett.. "BESZÓTTÁ? DUEL!"
Csinálják meg normálisra az új részt úgy, hogy lehetőleg ezek az említett dolgok ne legyenek meg..

ezt ertem, de ennek mi koze van vagy hogyan befolyasolja a jsp jovojet

Ha ezek között nem érzed az összefüggést... sleep.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 31 2008 03:59pm
Quote (ecneB @ Thu, Jul 31 2008, 10:47pm)
Én úgy látom, hogy a legnagyobb réteg itt diablózik. Ha megjelenik az új rész, hatalmas százaléka fog áttérni a 3-ra.. Egyre kevesebb látogatás, és szépen lassan kihal a jsp. Persze itt maradnak az olyan emberek, mint mondjuk te, hogy szétspammeljék az oldalt.. ^^ Ha sok százezer emberben gondolkodunk, akkor az egyszerűbb utat fogják választani a játékosok, márpedig azt, hogy ingame megoldják a tradet, ha persze ez lehetséges.. ^^
Ez persze találgatás részemről, egy másodpercig nem vitatom.. ^^


probalj meg only ingame tradelni jspn es ugy beszerezni 1 fulll fire sorcit pl, kepzeld mar el -.- pl egy 15/15 sandstormot ingame a budos eletbe nem talalnal......
jspn a trade ezerszer egyszerubb
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 31 2008 04:00pm
Azt írták, nem tervezik ezt a soul-bound-ot (vagy mit unsure.gif) D3-ba, semmilyen formában.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 31 2008 04:01pm
Quote (Anarkin @ Thu, Jul 31 2008, 11:00pm)
Azt írták, nem tervezik ezt a soul-bound-ot (vagy mit unsure.gif) D3-ba, semmilyen formában.


pedig ez az egyetlen dolog ami megolhetne jsp tradet.... 2 ev mulva meglatjatok h nekem lett igazam rolleyes.gif
az egyetlen gond ami meg lehet hogy tul kevesen vannak a jsp mod teamban
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 31 2008 04:02pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Jul 31 2008, 10:01pm)
pedig ez az egyetlen dolog ami megolhetne jsp tradet.... 2 ev mulva meglatjatok h nekem lett igazam rolleyes.gif
az egyetlen gond ami meg lehet hogy tul kevesen vannak a jsp mod teamban


ja kell meg 1 ember aki te vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev11381391401411424114Next
Closed New Topic New Poll