Quote (ecneB @ Thu, Jul 31 2008, 10:47pm)
Folytassuk itt.. ^^
Quote (ecneB @ Thu, Jul 31 2008, 10:46pm)
Én úgy tudom, hogy ha már felvetted, akkor nem adható el az item. Így azért kicsit mindjárt más. Sokkal jobb egy olyasmi rendszer. Nézzük meg, milyen volt az új ladder restart. Első két nap, telis-tele élvezettel, örülsz, ha találsz valami normális cuccot. Most? Találnék egy hr-t már azt is leszarnám, mert ahhoz viszonyítva, hogy mennyit érhetne, inkább elsírnám magam.
Jó, persze, aláírom a nagy pvp fanatikusoknak ez éri meg, mert fut x bot, és ő csak megtervez egy karit, pvp-zik.. De egy átlag játékos szerintem örül annak, hogy saját maga szerzi meg a cuccait, szerintem ezt nevezik játékélménynek. Itt ez a pvp rész már egyfajta státuszszimbólum lett.. "BESZÓTTÁ? DUEL!"
Csinálják meg normálisra az új részt úgy, hogy lehetőleg ezek az említett dolgok ne legyenek meg..
ezt ertem, de ennek mi koze van vagy hogyan befolyasolja a jsp jovojet? biggrin.gif