Quote (palacsinta @ Mon, 4 Aug 2008, 19:21)
hm , érdekes nekem akkor volt ez mikor cubeban vagy stashben felejtettem még egy tp könyvet. Akkor nemtom
Jajj, én balga, cubeban hagytam egy tp-t.. Azt hittem, csak inv-re mondtad,
nagyon szépen köszönöm szépen a segítséget!