d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1138139140141142353Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 4 2008 06:28am
Quote (Laliskater88 @ Mon, Aug 4 2008, 12:28pm)
Yariba bele lehet tenni a Ral+Tir+Tal+Sol-t?tongue.gif


nem te n4p
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 4 2008 06:31am
Quote (Laliskater88 @ Mon, 4 Aug 2008, 13:28)
Yariba bele lehet tenni a Ral+Tir+Tal+Sol-t?tongue.gif


csak polearm class fegyoba.. spearbe nem
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 4 2008 06:33am
Quote (hedgehogsword @ Mon, Aug 4 2008, 01:31pm)
csak polearm class fegyoba.. spearbe nem


régebben volt ilyen topic

best spear at all
vmi okos tridentbe rakta ki az infyt illetve csak akarta biggrin.gif

haveromnál is volt ilyen de csak insight hála égnek biggrin.gif
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Aug 4 2008 06:33am
Quote (Laliskater88 @ Mon, 4 Aug 2008, 14:28)
Yariba bele lehet tenni a Ral+Tir+Tal+Sol-t?tongue.gif


az insight csak polearmokban és stavekben működik
http://www.battle.net/diablo2exp/items/normal/polearms.shtml
http://www.battle.net/diablo2exp/items/normal/staves.shtml
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 4 2008 11:16am
Múltkor átettem tp-t beltbe, hogy még több legyen a hely inv-ben.. Most visszatettem inv-be, de nem működik a hotkey-re, csak az, hogyha rákattolok jobbal invből. Lehet ezt valahogy orvosolni?!
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2008 11:17am
Quote (ecneB @ Mon, 4 Aug 2008, 19:16)
Múltkor átettem tp-t beltbe, hogy még több legyen a hely inv-ben.. Most visszatettem inv-be, de nem működik a hotkey-re, csak az, hogyha rákattolok jobbal invből. Lehet ezt valahogy orvosolni?!


két tp könyv van nálad imo
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 4 2008 11:19am
Quote (palacsinta @ Mon, 4 Aug 2008, 19:17)
két tp könyv van nálad imo


csak egy.. lejátszódik az animáció, de nem nyit tp-t.. mi a fene lehet ez?! ááá
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2008 11:21am
Quote (ecneB @ Mon, 4 Aug 2008, 19:19)
csak egy.. lejátszódik az animáció, de nem nyit tp-t.. mi a fene lehet ez?! ááá


hm , érdekes nekem akkor volt ez mikor cubeban vagy stashben felejtettem még egy tp könyvet. Akkor nemtom

This post was edited by palacsinta on Aug 4 2008 11:21am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 4 2008 11:25am
Quote (palacsinta @ Mon, 4 Aug 2008, 19:21)
hm , érdekes nekem akkor volt ez mikor  cubeban vagy stashben felejtettem még egy tp könyvet. Akkor nemtom


Jajj, én balga, cubeban hagytam egy tp-t.. Azt hittem, csak inv-re mondtad, nagyon szépen köszönöm szépen a segítséget! wink.gif
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2008 11:35am
Quote (ecneB @ Mon, 4 Aug 2008, 19:25)
Jajj, én balga, cubeban hagytam egy tp-t.. Azt hittem, csak inv-re mondtad, nagyon szépen köszönöm szépen a segítséget! wink.gif


np, 500 fg lesz csak neked
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138139140141142353Next
Closed New Topic New Poll