d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1138813891390139113924114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 11:48am
Quote (sylke @ May 29 2012 07:47pm)
én meg mfelek.
de nem hiszem el, hogy ennyi balfasz van ahban
tegnap én is egésznap ott basztam a rezet, és kb 2 item volt amit megvettem volna, de hát ofc bid failed meg etc, kurva anyád blizz.


jaja
ez engem is felbasz, hogy hulyekbol konnyebb megelni, mint jatszanal a jatekkal

This post was edited by meatyowllegs on May 29 2012 11:48am
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 29 2012 11:51am
Quote (meatyowllegs @ May 29 2012 06:48pm)
jaja
ez engem is felbasz, hogy hulyekbol konnyebb megelni, mint jatszanal a jatekkal


azért szerintem az is szempont, hogy van mögöttem egy fél éves wow AH tapasztalat.


wow goldot is el kéne adni. :S

This post was edited by iFeelAlone on May 29 2012 11:51am
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 29 2012 11:52am
Nektek is volt már, hogy 2-3 stacket kaptok 1 champion csapatért?
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 29 2012 11:53am
Quote (Bendeguz @ May 29 2012 06:52pm)
Nektek is volt már, hogy 2-3 stacket kaptok 1 champion csapatért?


van, hogy 4-et.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 29 2012 11:53am
Quote (sylke @ 29 May 2012 19:41)
mondjuk itt is csak ifeel meg rezs droppjaitol kapok agyvérzést


meg kb az összes champion packtől, amikről nekem ragelsz
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 11:53am
Quote (Bendeguz @ May 29 2012 05:52pm)
Nektek is volt már, hogy 2-3 stacket kaptok 1 champion csapatért?


nekem még nem
Member
Posts: 13,076
Joined: Jun 18 2008
Gold: 82,677.38
Warn: 10%
May 29 2012 11:53am
ez mit érhet gyerekek segitsetek :_D



This post was edited by sLoMeX on May 29 2012 11:54am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 29 2012 11:54am
patch-el nektek nincs gondotok? patchel, loginnél kiírja hogy patchelni fog újra, kilép, etc :huh:
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 11:54am
Quote (sLoMeX @ May 29 2012 07:53pm)
ez mit érhet gyerekek segitsetek :_D

http://img40.imageshack.us/img40/3966/gdfgds.png


ahban nezz hasonlot
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 11:55am
Quote (Anarkin @ May 29 2012 07:54pm)
patch-el nektek nincs gondotok? patchel, loginnél kiírja hogy patchelni fog újra, kilép, etc :huh:


wat
uj peccs van?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138813891390139113924114Next
Closed New Topic New Poll