Quote (sylke @ May 29 2012 07:47pm)
én meg mfelek.
de nem hiszem el, hogy ennyi balfasz van ahban
tegnap én is egésznap ott basztam a rezet, és kb 2 item volt amit megvettem volna, de hát ofc bid failed meg etc, kurva anyád blizz.
jaja
ez engem is felbasz, hogy hulyekbol konnyebb megelni, mint jatszanal a jatekkal
This post was edited by meatyowllegs on May 29 2012 11:48am